Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle Türk Olmaz Olsun

Necro

Öne çıkan mesajlar

eheh aklıma tt ile abyss maceramız geldi.elemanın bırı bır adamla kavga edıodu,turkce ana bacı kayıodu.pm atttım adam gıbı konu$ dıye,bu sefer bana etmeye ba$ladı.adam ol brz dedım;direk prdn abı sana degıldı o dıger adamaydı fln lol.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen bir topicte yazıklarımı okuduysanız bu oyundan neden nefret ettiğimin 4 sebebini yazmıştım.

Özellikle büyük harflerle yazdığım bir bölüm vardı.TÜRKLER diye.

Oyunu sadece Türkler oynuyormuş gibi gören zeka özürlü insanların yabancılara küfretmesi.Yazlığa gideceğiz diye SWG hesabımı dondurdum.Ama ertelenince 3-4 günlüğüne para vermeyeyim diye Knight 'taki eski charıma bakım dedim silinmişti (doğal olarak aylar geçti :) ) Neyse yeni acc açtım girdim milletin diyalogları ;

-Selam Aga parti pls
-What
- parti diyiyorum pls
-i not speak your launge
-ok
-----bu gene iyi bazıları------

-Party Piliz
-Full Sorry man
-at birini lvl 59'um (mekanda piana werewolf spawnları)
-i not speak your launge !
----- gidiyor böyle.başka bir tane----
-aga ne keseceğiz
-what
-----eşya satmaya çalışanlar-----
-asa var elimde istermisin
-what ?
trade eder ve vendordan alınma bir WoodenStaff gösterir.ve yazar.
-Fiyatı 500k.istermisin ?
- i not speak your launge
-s..tir oradan
(yarım saat küfür etti)
-------------

Bu tip zeka özürlülerin oynadığı bir oyun oynanmaz.Adam gibi oynayan Türklere lafım yok helal olsun.Oyunun gerçek amacında en iyi şekilde yürüyorlar oynuyorlar.

Ama hala artık dupe yapılmıyor mu diyen geri kafalı tipler olduğu sürece oyundan bir şey olmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ingiliz taklidi yapmayın eninde sonunda falso verirsiniz küçük ı ve büyük i lerle yada farklı bişiden
Adam n00bsa sende alamam de kapa konuyu konuşma fazla. baktın olacak gibi değil block pm küfür ederse etsin isterse ana bacı kaysın ne tınlıyorsun sanki yapabilecek[signature][hline]Name:ReflectivE
Class:Berserker
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

bu arkadasi ben bizzat tanirim, boyle cevap verdiyse kesin bi nedeni vardir... Arti klani da cok efendi bi klandir, kings of chaos'ta 1. olup bazi haksizliklardan sonra klanca hesaplarini topluca silen onurlu bi klandir soylemek istedim :)[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

ares de en guzel yabancı taklıdı yapan boberttir:

ben:hi
bobert:Hİ
ben:can i ask something?
bobert:YES YOU
ben:why cant i see ur name in ranking list? (tarzı bişey sordum)
bobert: COOSE (because yazaktı herhal) İ NOT İN CLAN
ben:hmmm
where are u from?
bobert: İ FROM US.

garip ve gusel bi dialogdu ztn onun için turk dienler vardı ben de bu konusma ile anladım oyle olduğunu :)[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: ___ (4 kişiyiz listedeyiz)

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )

[Bu mesaj TRibula tarafından 23 Temmuz 2005 09:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de garibime giden o adamın küfüründen çok senın neden ingilizce konustuun
turkcen yok mu
var
e madem turksun türkçe konuş ? neden yani türkçe konuşmaktan çekiniyomusunuz utanıyomusunuz
ingilizce denilen g..tü boklu dilden daha önemlidir bence kendi dilim hangisi daha köklü bi dil.
ya anlamıyorum bu ingilizce sevdalılarını[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

adam neden ingilizce yazdıgını orada yazmış topigi tam okusan görürdün.. illa ingilizce sevdası var die ing konusmuor anlasabilmek icin konusuor köklü olmasada ortak dil ve bi yerde yazılmışdı bu oyunu sadece türkler oynamıyor...[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turkcen yok mu
var
e madem turksun türkçe konuş ? neden yani türkçe konuşmaktan çekiniyomusunuz utanıyomusunuz
ingilizce denilen g..tü boklu dilden daha önemlidir bence kendi dilim hangisi daha köklü bi dil.
ya anlamıyorum bu ingilizce sevdalılarını

Uluslar arası bir server da oyun oynadığını ve uluslarlar arası ana dilin İngilizce olduğunu anlamak zor olmasa gerek. Yani Türkçe kullanmaktan utanmak diye bişi yok.

Bunla beraber bana gelen Türkçe PM lerin %99' unu ne yazıkki ingilizce cevaplıyorum, niye diye sorasanız başım arımıyor :) Türkçe PM lerin gene %99' u şöyle

Abi parti plssssss
Slm clan plssssssss
Yavşak git novanı başka yerde at(Abssy' de)
Slm 2 milyon versene staff alıcam
Stafını ver dupe yapim
Hile var 100m ver senin olsun

Gibi gibi. Şimdi bunlara teker teker Türkçe pm atsam kafayı yerim en kolayı No Turkish modu. En azından ruh sağlığım yerinde kalıyor.

Bu arada bu kadar kokuşmuş bir topluluk Türkiye' de görmedim Usko server larındaki çoğu Türk' ün gerçekten Türk olduğuna inanmak istemiyorum.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:56xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Yani hem a..b..cı kalmamaış hemde beni afaroz etme demek biraz garipsedim....

Ztn böyle insanlar yüzünden bize ''DAMN TuRKs'' deniyo:([signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 23 Temmuz 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
turkcen yok mu
var
ya anlamıyorum bu ingilizce sevdalılarını

Devrimci duygularınız kıpraştı herhalde birden :S[signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...