Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

itiraf.com cular...

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

İnsanların yaşamlarını merak etmediğim için pek ilgimi çekmio ama tasarım ve fikir olarak siteye saygım büyük. Az birazda webtasarımla ilgilendiğim için siteyi hafta bir ziyaret eder yaptığı yenilikleri gözlemlerim. Arada da mizah yanlı olan ve cinsellik içermeyen itirafları okur geçerim..[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade
Sosyal ağlarda paylaş

Tıklamıcam.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

bi de merak edip zamanında "acaba iftira.com var mıdır" dedim, bulmuştum... şu an ne halde bilmem ama yapıldıı zamanlarda itiraf.com'un aynısıydı tasarım komediydi :D

edit : şimdi baktım kalmamış ööle bi yer :(

[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 27 Temmuz 2005 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kadın hamile --- gizli bahçeymiş bu ne be ?

Zaten hepsi mağmadan gelmiyorlar.

İtiraflar genellikle tangalardan g-stringlerden ve oral sekslerden ibaret.

daha ne olsun yaf[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıldır her gun takip ederim.ama bu gune kadar 1 kere bile itiraf yazmadım,yorumda yapmadım.sadece okurum.[signature][hline]By Majesty.
msn: [email protected]
Dikkat 46. Dereceden Raporlu..
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak takip etmedigimi soyleyen arkadasa :
bakalim bu insanlar cinsel iliskiden ote bisey yazmislar mi,ilginc birseyler var mi diye girip bakiyorum ve en son okudugum itirafa kadar olan butun tarih araligini bitiyorum.100 itiraftan sadece 2 veya 3 u dogru duzgun oluyor.Onceden de yineledigim gibi,erotik hikayeler sitesi.[signature][hline]"A mind stretched by a new idea never goes back to its original dimensions."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...