Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuncu kalitesi ayaklar altında

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

Ozellikle nebula soldat serverından artık hayır gelmez kanaatindeyim. Zira ipini koparan solugu orda alıyo. E haliyle bu adamların cogu newbie oluyo zamanla terfi edip lamerlige yukselselerde yaptıkları yeteri kadar kendi kisilik bozukluklarını ortaya koymaya yardımcı oluyo.

Ctf'de defans adamını yukardan snip ile indirdigim icin camper diyor bana. Hayır tamam gülüp geciyorum o ayrı konuda. Adama dıyorsun "Oyunu bılmeyenlerın gırmemesı lazım aslında bu oyuna " dıye. Adam bu sefer kick cekıyor. Yandaşları olan diger newbie&lamer kırmalarıda Kick votesine yes deyince insanı sinir krizine sokuyorlar.

Yani tek bi olaya uyuz olup acmadım bu konuyu uzun suredır gozlemlerım hep bu yonde oldu. Degismeyen sonuclar gordum.

Cok degıl bırkac ay oncesıne kadar boyle degıldı bukadar kalabalık degıldı yanı serverlar. Lamerler akın edince hal bu oluyor. Oyundan sogutuyorlar. İçler acısı bi durum var. Benım verdıgım ornek sadece bıtanesı bunlardan. Yazık...

Oyunu bilen ve lamer olmayan oyuncular istiyoruz.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

full dolu serverda hadi clan maçı yapıoz çıkın diyip çıkmayanlara kick atan n00blarda var tabi.. sanki babasının serverı

ha bide eşşek gibi ping ile servera girip bize eziyet edenler var..

ölünce küfür edende var..

ha bende ölünce küfür ederdim ama oyunda değil kendi içimden artık onuda aştım açıyorum arkaya müzik sakin sakin oh..[signature][hline]California Here We Come..
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkın mac yapıcaz olayınada karsıyım ben evet ama aslında dusununcede adamlarda caresızlıkten yapıyolar. Pınglerı sabit ve iyiyken mac yapabıleceklerı serverları yok. Bunun ıcın nebulayla falan gorusup belırlı saatlerde clan macları ıcın serverın sıfrelenmesı falan ayarlansaydı o tur durumlar olmazdı.

Normal public serverda oyle bı olay evet kotu bı durum yaratıyo tabi.

Diger dediklerinde lamer sınıfına gırıyolar zaten, ölünce kufur etmek falan.

Yani bu tur olaylar gercekten oyundan sogutuyor adamı.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 23 Temmuz 2005 20:45 tarihinde demiş ki:
full dolu serverda hadi clan maçı yapıoz çıkın diyip çıkmayanlara kick atan n00blarda var tabi.. sanki babasının serverı

ha bide eşşek gibi ping ile servera girip bize eziyet edenler var..

ölünce küfür edende var..

ha bende ölünce küfür ederdim ama oyunda değil kendi içimden artık onuda aştım açıyorum arkaya müzik sakin sakin oh..

Lafı ağzımdan aldın...[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok velet var serverda.

Vote kick bugunu kullanıp ekrana 32043290 kere vote kick ekranını getireni mi dersin( adam serverda olmamasına rağmen kicklenen adamın vote kick ekranını çıkarıyor)

Yoksa ana rat küfür eden mi dersin.
Kendilerini diğerlerinden üste görüp sen şöylesin böylesin aptalsın diyip cephe alıp birde üstüne ana bacı küfür eden mi dersin .

Birde küfürlü nick alımı çok fazla ...
Gerçi almakta da ne var aslında ben şimdi skyly nin nick le girsem küfür etsem herkezin antipatisini kazansam bu adam hangi vakit ben o değilim birisi benim nickimi almış abiler diye ikna edecek ?

kalite düştü ..

paticik rulz .[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

kick vote atıyorum. 50 kere tekrar geliyor.. bide pişkin pişkin oyunun kendi bugı biz bişi yapmıyoz diyolardı.. vay ........ ler keklemişler bnei :([signature][hline]Deniyorum ama bi mesajı yazdıktan sonra vazgeçip kapıyorum.. bir dakika önceki fikirlerim o dakikadan sonra saçma geliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Gerek yok ya . Direk internetten server aratın oynayın edebiyle oynayın zevkiyle oynayın. Camperlar fln da yok. usta adamlarla ctf yapmak ne kadar zevkli anlatamam. 15-15 ctf yaptık dün deli gibi zevk aldım.[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ AOTG ]
Death is just depth of chaos
DwN

Sosyal ağlarda paylaş

1999 da cs yi yurdum veletlerinin oyunu keşfetmesi ve serverların bokunu çıkarmaları sonucu bıraktım. Tam o sıralarda severek serverlarında cs oynadığım sanane bir uo serverı deniyordu ki bu yeni oyun ilaç gibi gelmişti. Ne yazık ki yurdum veletleri uo yuda 3 sene önce keşfettiler, serverlarda seviyeden eser kalmadı, önce sanane uzun süre de nebulada devam eden uo hayatımada 2002 de veda etmek zorunda kaldım ve yine kaderin cilvesi olarak o sıralarda nebulanın yeni açtığı bir serverda yeni bir oyun olan soldat ile tanıştım ve 3 senedir aktif olarak oynuyorum. Geldiğimiz şu günlerde ise yurdum veletlerinin soldatıda keşfettiğini ve seviyeyi ayaklar altına aldığını teyit etmek zorundayım. Asıl üzüldüğüm nokta ise beni soldattan kurtaracak, yurdum gençliğinin haberdar olmadığı yeni bir online oyun göremiyor olmam...[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ya kendimden geçtim ben
Mensup oldugum clanın'da adını kullanaraj sacma sapan isler cevırıp ortalıgı karıstırmıs lamer. Durumu anlayan anlamıs ama yaptıklarıda az-buz degil. Yazık insanız diye yasıyo bunlarda iste aramızda[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğitim şart diyoruz ya toplumda sorun olmuş her konuda. İnternette ne yazık ki asıl sorun eğitim değil, tamamiyle insanın yaşı. Hangi ortamda hangi online oyunu oynarsam oynayayım yada geçin oyunları, nette bilumum iletişim aracılığı ile 7 yıldır konuştuğum insanlara baktığımda, küfür edenlerin seviyeyi düşürenlerin, içinde bulundukları ortama ve karşısındaki insana saygı göstermeyenlerin hep küçük yaşdaki insanlar olduğunu gördüm görmeyede devam ediyorum.

Şimdi diyebilirsiniz ki işte o insanlar daha küçük 20 li yaşlara gelene kadar eğitim alacaklar uslanacaklar. Alakası yok hepimiz Türkiyede eğitim sistemini biliyoruz, çocuğa ahlak dersi veren bir sistem yok. Uslanırsa ancak ve ancak çevresinden aldığı tepkiler ve insanların ondan uzaklamasından dolayı uslanır o veletler.

Keşke bu veletleri direk 5-6 yaş atlatabilsekde diğer insanlar zarar görmese.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

*!kendinder utanır*
eee...şey... benim bi arkadaşım var o karakedinin nick ve mailini kullanıp sitelere üye oluyor küfür yazıyor... adını vermiyim ayıp olmasın kendisine...
*!arkadaşa ihanet etmek istemez ama böyle bir rezilliğin var olduğunu söyler*[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...