Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk serverlarında birbirimizi yiyecegimize!!!

CallyLoveLace

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Türk serverlarında her gün birbirimizi yiyoruz onun yerine gidip bir yabancı server da Tükün gücünü bide sanal alemde şunlara gösterek Öncelikle yabancı özllikle yunan yada ing serer bulup gönüllü arkadaşlarla gidip başlayalım
soyalarımız: xxx TürkPower's
Guild adımız: Ottoman Empires

aranana özeellikler: guild olarak hiç birşey ayrımı yapılmayak herkez kastıgı crafted charından isteyene malzemesi ni verdigi sürece istedigini verecek item vb şeyler gizlenmeyecek ve arklarınla paylaşılacak TAming charı isteyen kasacak ama crafted özellikle para için char gerek ins yada fisher siz bilirsiniz istediginizi kasın şimdi gelecek arklarım bu forumlara adını yazıp [email protected] msn adresinden bana ulaşabilir....

SErver daha bulunmadı areanıyor server önerilerinizi buraya yazın oylama ile başlaya...

TÜRK ün gücünü her yerde Görmelilerki korksunlar!!!![signature][hline] *** CEZA a/k/a Fatalrhymer ***
Bir kelebegin ömrü kadar mutluluk yeter kimisene yetmez dünya tozpembe gibi gelene ölmecek gibi yaşamını sürene...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CallyLoveLace, 16 Temmuz 2005 11:49 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar Türk serverlarında her gün birbirimizi yiyoruz onun yerine gidip bir yabancı server da Tükün gücünü bide sanal alemde şunlara gösterek Öncelikle yabancı özllikle yunan yada ing serer bulup gönüllü arkadaşlarla gidip başlayalım
soyalarımız: xxx TürkPower's
Guild adımız: Ottoman Empires

aranana özeellikler: guild olarak hiç birşey ayrımı yapılmayak herkez kastıgı crafted charından isteyene malzemesi ni verdigi sürece istedigini verecek item vb şeyler gizlenmeyecek ve arklarınla paylaşılacak TAming charı isteyen kasacak ama crafted özellikle para için char gerek ins yada fisher siz bilirsiniz istediginizi kasın şimdi gelecek arklarım bu forumlara adını yazıp [email protected] msn adresinden bana ulaşabilir....

SErver daha bulunmadı areanıyor server önerilerinizi buraya yazın oylama ile başlaya...

TÜRK ün gücünü her yerde Görmelilerki korksunlar!!!!

guildinizin adı neden Osmanlı İmparatorluğu veya Osmanlı İmparatorları değil de Osmanlı İmparatorlukları?
enteresan
Sosyal ağlarda paylaş

ne faşizmi arkadaşım saçmalama sen Türk degilmisin Türklügünle övünmüyomusun Türk Türke küfür edecegine gidip gavurlara!!!

Sen FAşistin anlamını bilionmu ben gidip onları ezilim demiyorum sadece keselim diyorum bilmiyosunuz konuşuyosunuz !!!

Adama bak moralimi bozdun şimdi msn adresim yazıyo ekle konuşak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CallyLoveLace, 20 Temmuz 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
Sen FAşistin anlamını bilionmu ben gidip onları ezilim demiyorum sadece keselim diyorum bilmiyosunuz konuşuyosunuz !!!

Ölürüm bu cümleye[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain (Dead One)
WoW : }{an©e® -> LvL 35+ Human Warior / Burning Legion

[Bu mesaj Hancer tarafından 20 Temmuz 2005 18:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

OSI mi oynayacagin/iz yer?
eger degilse konuyu burdan tasiyacagimda[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 21 Temmuz 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
OSI mi oynayacagin/iz yer?
eger degilse konuyu burdan tasiyacagimda

Haddime degil ama tuttugun kabahat :D[signature][hline][ quote ]CallyLoveLace, 20 Temmuz 2005 16:33 tarihinde UO OSI bölümünde demiş ki:
[ /quote ]

3X Human Warior / Ilidan
Sosyal ağlarda paylaş

Türklüğünle övünüuosan osmanlı ne alaka.
Yabancılara hala fes takıyoz ehehe mı demeye çalışıyosun?[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

Madem Türklerin güçlerini yabancı bi Serverda gösterceksiniz neden Guild Adınız Ottoman Empire yabancı? Madem TÜrküz ozaman Osmanlı Imparatorluğu(Imp veya) Diye yapsanız daha iyi olmaz mı?[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaVena, 25 Temmuz 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
Madem Türklerin güçlerini yabancı bi Serverda gösterceksiniz neden Guild Adınız Ottoman Empire yabancı? Madem TÜrküz ozaman Osmanlı Imparatorluğu(Imp veya) Diye yapsanız daha iyi olmaz mı?

onlar öle dio ve o ismi duyunca 5 adım geri atıyolar da ondan

bu topic in Spor bölümne taşınmasını istiyoruz orayıda gezsin görsün[signature][hline] *** CEZA a/k/a Fatalrhymer ***
Bir kelebegin ömrü kadar mutluluk yeter kimisene yetmez dünya tozpembe gibi gelene ölmecek gibi yaşamını sürene...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shadowcast, 24 Temmuz 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
Türklüğünle övünüuosan osmanlı ne alaka.

Ben de bunu anlayamıyorum ne yazık ki.
Türklük muhabbeti geçtiğinde mutlaka Abdülhamit'i överler, Osmanlı İmparatorluğundan bahsederler,
ama Atatürk'ten veya Cumhuriyet'imizden ufacık bir söz bile geçmez :)

Biz Türk'üz yahu Osmanlı değiliz.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler hem günümün 7 saatini benden alan bir iş için hgeemde tüm dünyaya Türkü ıspatlyacak böyle güzel bir iş için tutarlı bire önerisi olan varmı?[signature][hline][imzanız forumkurallarına aykırı - forumlarda din dil ırk etnik koken ayrımı yapılmasına müsade edilmemektedir. bir daha tekrarı halinde cezalandırırsınız]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...