Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl hızlandırma yolu

namesiz

Öne çıkan mesajlar

Normalde ADSL hızımız ne olursa olsun sadece %80 ni kullanabiliyoruz. Çünkü geriye kalan bu %20 Windows kendi yapacağı işlemler için ayırıyor. Ben bu yazımda size İnternet hızımızın %100 ünü kullanmayı anlatacağım. Bu işlemle artık internet hızınız %20 artacak.

Bu işlemler sadece Windows Xp kullanıcıları için.

Başlat >>> Çalıştır >>> gpedit.msc yazıp Enter basıyoruz.
Buradan Bilgisayar Yapılandırması >>> Yönetim Şablonları >>> Ağ >>> QoS Paket Zamanlayıcısı >>> Ayrılabilir Bant Genişliğini Sınırla yı buluyoruz
Tıkladıktan sonra Etkin Bant genişliği sınırına 0 yazıyoruz. Uygula ve tamam diyoruz.

Hızlanmştır artık.Kalın sağlıcakla.[signature][hline]Jester, 20 Temmuz 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
senin elin durup dururken uzuyosa ayrı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

ben aylardan beri kullanıyorum bunu =) bkz: donanım/yazılım bolumu xp tricks bolumu.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
darkend trükçe knouşrsmusun anşıllanmıyor en yazğındı

(yada hiyeroglifini be ntürkçeye çevireyim, netlimiter kullanın downloadlarınız yavaş ise upload u sınırlandırıp download u hızlandırın diyor)

tabi konu ile uzaktan alakası var..[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

"yapılandırılmadı" seçili bende. heralde 0'la aynı şey di mi?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

Külliyen yalan.

Bağlantımızın %80 ini kullanabiliyoruz. Bunun sebebi Xp miz fln değil telekomun hatları.
Unutmayınki her iletken nekadar iletken olursa olsun belirli bir miktar kayıp yaşanır. %20 kaybın sebebi de bu. Evimize kadar fiberoptik olsaydı kaybımız daha az olurdu örneğin.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...