Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolgezer [grup tutorial]

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Vokal : Ezgi Sülün
Davul : Can Avcı
Bas : Alp Çoksoyluer
Gitar : Kerem Sakarya
Klavye: Kemal Efe
Perküsyonlar: Hüseyin (Hüss) Gürkan Yardım

Repertuar:

# Goblin Refika (bu parca onospusun refika adlı ünlü parcaları)
# Son
# Galanodel
# Eksik
# Deliler (Yeni Türkü)
# Wicked Game (Chris Isaak)
# Fırt Emin (Y.Kurt)
# F#
# B.D.O.A.
# Gölgeler
# Crimson Day
# Bıçak
# Gece
# Tutsak
# Gaz Bulutları
# Çocukluğumun Kıyısında
# Kal Yanımda
# R.K.U.
# Kayıp
# Düzen
# Kuş Tüyü
# save tonight (eagle eye cherry)
# Bir
# love song (the cure)
# Song2 (blur)
# Sakın Gelme (M.F.Ö.)
# Hosht Bush-T
# Üfle bulutlar dagılsın
# Bi Haber(Vega)
# Smile(Pearl Jam)
# Sweet Dreams(A.Lennox)
# ve daha niceleri............

Grup hakkında az cok bilgi:

Türkçe sözlü, alternatif parçalar yapan grup şu anda albüm çalışmalarında...Yakında bir tarihte sağda solda karşınıza çıkacaktır... 2000 yılı olan grup yolgezer, ilk önce Bursa'dan başlıyan hikayeleri ile eskisehir grubu olarak aramıza katılmaktadır. Albüm çalışmaları daha yeni bittiginden daha biraz daha albümlerini bekliyecek gibiyiz, az kaldı cıkıcak plakları, dört gözle bekliyoruz tabiki.

Benim yorumum:
Bursada bir cok rock senligine katılmıstı, hepsine gidip, pena ve bagetlerini almıstım, vokalde ezgi çok iyi yorumluyor parcaları, hoş bir ses oluyor, grup tamamen bence hoş, kendilerini ortaya atabiliyorlar, cesaretliler, güzel müzik yapıyorlar, refika adlı parcanın hikayesi bir ayrı konu. Sözün kısası güzel bir dinlenebilir amatör rock grubu..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende parcaları mevcut, msnden yolluyabilirim yada ftpye upload edeyim ya bir sn :)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

goblin refika tam makara olay, hikayesini biliyorum, isteyen varsa anlatayım uzun uzun :) bu arada parcayı upload ediyorum, yolda, geliyor bekleyin.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

yolgezer'e kötü mü dedim?
ancak yolgezer altında fantasy müzik değil de alternatif müzik yapmaları kötü olmuş.
dediğim gibi loreena mckennitt, therion gibi tarzlarla bize fantasy'nin doruklarına çıkarabilecekken, alternatif yapmalarını yanlış buldum.

tabii dinlemek lazım, güzel şarkı yapmışlardır belki. ama madem dediğim tarzda birşey yapmıyacaklardı, direc-t, manga gibi alternatif isimler seçselerdi.
neyse onu geçeyim de mayhem bir upload etsin dinliyelim[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya sağ click farklı kaydet sux..

Güle güle dinneyin..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

kızın sesi süpermiş. ya da ben kız vokala pek alışık olmadığımdan güzel geliyor.
İlk başta Aylin Aslım söylüyor zannettim, çok benziyor sesleri.
Editing felan hoş olmuş. Neşeli bir şarkı olmuş.

Hepsi'den daha güzel. Bence popüler olma olasılıkları yüksek. Kendilerini iyi yansıtabilirse, uzun süre de piyasada kalabilme sanşları var.

Ancak rock söyleselerdi bu sese daha iyi giderdi düşüncesindeydim. (alternatif müzik sevmiyorum ama kızın vokalini sevdim, kıvırtıyorum belki daha çok dinleyebileceğim tarzlara kayarlar diye :-P )[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 14 Haziran 2005 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sözler sanki sürekli şikayete gelen üst komşuya yazılmış gibi. Orospu Refika, bızır, kuku vs. falan anladık da sözler biraz vıcık geldi. Geçişleri hiç beğenmedim, dağınık bu da olsun bu da olsun şu riffi de koyalım gibisinden yapılmış gibi geldi düzenleme. Vokal falan güzel de ben pek ısınamadım gibi, Nazan Öncel'e benzettim ayrıca sesini, ya da rleri bastırdığı için öyle geldi. Genel olarak çok beğenmedim açıkçası.[signature][hline]Beleş Upload: www.megaupload.com
Pink Floyd - The Gold Its In The...

Sosyal ağlarda paylaş

hatta o komşuyuda realden tanıyorum ben ahah[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence süpfer!

edit: Ha bu arada, goblin olayının hikayesini merak ettim cidden, açıklayan olursa sevinirim.

edit: Sonunun özel bir anlamı vardır belki ama bence çok gereksiz (ve kötü) olmuş.
[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 14 Haziran 2005 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mirage tarafından 14 Haziran 2005 22:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlatıcam bir ara uzun uzun o hikayeyi

Ayrıca simdi elime gelen son şarkıyı söylüyeyim, Rekika - Song 2 (Blur Coveri) Güzel olmuş =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...