Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bulamadığım, flash'la yapılmış bir film

Bone

Öne çıkan mesajlar

Birkaç yerde arıyorum bir süredir, ancak bir türlü bulamadım.
Blog siteleri sağolsun, alakasız binbir türlü şey çıkıyor.

Şimdi animasyon şöyleydi:
Bir satyr var. Ormanda yaşıyor. İşte küçük yaratık/hayvanlar var. Onlara kızıp bağırıyor felan. Daha sonra su içmek için nehire yaklaşıyor. Birkaç yudum aldıktan sonra bir bakıyor nehrin yukarısında, biraz önceki hayvanlardan birisi işiyor. Meğersem bu onların işedikleri suyu içiyormuş felan. Delleniyor dalıyor bunlara.
Daha sonra bir cadı vari birisinin evine gidiyor felan filan böyle bir animasyondu.
Çizimler çok güzeldi. Hatta müzikler de çok fantastikti.

Hatta yapan adamın internet sitesine bakmıştım, interaktif bir menü hazırlamış.
Çizgilerden oluşan bir oyun gibi birşey. Bir yolda ilerliyoruz, bu sırada farklı seçenekler çıkıyor. Kulenin kapısından girip yukarı doğru çıkıyoruz, her katta farklı seçenekler var "flash tutorialları" "oyunlar" "ressam hakkında bilgiler" felan.

Ancak o siteyi daha sonra kaybetmişim. Bir daha da bulamadım.
Belki siteyi veya animasyonu hatırlayan vardır, ya da daha da iyisi belki bookmark'ında olan vardır.
Buraya yazarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

süpermiş hakkaten, teşekkürler paylaştığın için.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

bu süpermiş, izleyin mutlaka.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

heh karakedi googlebar'ından kazandığı paralarla artık geliştirir beni ;)
güncellemek lazım arada

ayrıca zaten google da kendi kendine arama yapamıyor, birşeyler yazmak lazım araması için.
işte ben de hatırlamadığım bir film için yardım istedim, aramak için değil :-P[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...