Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kısa komik filmler

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Doğru aslında sizin sevgilim şöle sevgilim böle topicleri açsam daha çok hoşuna gider haklısın.

Ben mailime gelen resimleri işim gücüm yok gibi sizle adam gibi bişeyler paylaşmak için imagehacks'e upload etmeye kasıyım geliyim buraya post atıyım. Ama gele gelelim bi tşk'ü geçtim zaten istemiyorum bi karşılık ama bide "neden acıon neden yapıon" demiolarmı uyuz oluom. Siz anca bencil olun kendinize müslüman insanlarla bişeyler paylaşmak gibi bi amacınız yok. He bişeyde paylaşmak istediğinizde gidin sevgilimle şöle oldu gelin bu sorunum çözün die sorun topicleri açın. sanki insanların sorunları bitti bide sizin sorunlarınızla uğraşcaklar. Töbe töbe ya gene bozuldu sinirlerim...[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade
Sosyal ağlarda paylaş

lol

XaeroFarb'ê forumda konu baslıgı acma demek, bonecrusher'a forumda arama yapma demek gibi bişi.

forumun renkleri onlar, karışmayıp, birebir benimsemek gerek.

ayrıca hastasıyım adamın, gayet "legal" actıgı konu baslıkları. birbirlerinden bagımsız, ilginc, nereden buluyor bilmem ama gayet basarılı.

bu forumlar ilk kurulduğunda da bu şekilde idi, XaeroFarb gelir 100 tane konu baslıgı acardı ard arda. hatta kendisini bizler tarafından kodlanan forum botu sanıyordu insanlar. sonra yıllarca gelmedi, unutmuşsunuz sanırım.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience!
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu yapan insan olamaz.

Vallahi her eve lazım bu xaerodan yavrusundan bulsam alıp beslicem.
Diosun şu albüm
miyavv sesi geliyo bakıyorsun link gelmiş.

ne dielim.. ehu =)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

24 e tıkladığımda gelen konuların yüzde 40 ı Xaero ya ait,ben şikayetçi değilim pek diğer topiclere bakılırsa ama gs li olup da NASA'nın Web Sitesinde Yer Sarı Gök Lacivert diye topic açması da beni düşündürmüyor değil.[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing

[Bu mesaj December_Flower tarafından 24 Temmuz 2005 23:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla xaero olmasa bence forum renksız olurdu ben cok sık gırıyorum forumlara pek yazmayı sevmem ama her topici okurum en takdir ettiim insan xaerodur adam durmadan calısıo cabalıo kazancı olmadıgı halde bizle bişiyler paylasıo bide burdaki insanların eleştirilerini dinliyo falan felan hede hödö sıkıldım yazmaktan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 24 Temmuz 2005 20:28 tarihinde demiş ki:bu forumlar ilk kurulduğunda da bu şekilde idi, XaeroFarb gelir 100 tane konu baslıgı acardı ard arda. hatta kendisini bizler tarafından kodlanan forum botu sanıyordu insanlar. sonra yıllarca gelmedi, unutmuşsunuz sanırım.

Abi askere gittik borumu 15 ay evlat acısı kuran çarpsın :)[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade
Sosyal ağlarda paylaş

XaeroFarb tanımayan bilmeyen yeni arkadaşlar sanırım post kastıgını sanıyolar (bu neyse daha çözemedim :)) velhasıl kelam xaero cidden renkli bi kişilik.
Xaero'cum sen arkadaşların kusuruna bakma aynen devam abi ayriyetten patinajtaki katkıların içinde teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...