Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi bu yonja iyice amele yatağı oldu

Mavi

Öne çıkan mesajlar

said:
Mavi, 23 Temmuz 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
Zaten öyle değilmiydi ?

lafi agzımdan almıssın

iyi de duydugum kadarıyla orda olay zaten "ortamlara nail olmak" (ehue) kalitesiz bir yerde nasıl işine bakiyorsun?[signature][hline]Bilginin azi tehlikeli ise, tehlikeden uzak kalacak kadar cok şey bilen kişi nerede?
T. H. Huxley

Çizimlerim [Pati Albüm]

[Bu mesaj dory tarafından 23 Temmuz 2005 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkned, 23 Temmuz 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
yalnız alışkanlık yapıo bu yonja yinede ayrılamıyosun haa

bende çok takılıyodum ama şimdi unutuyorum bile girmeyi..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

begenmiyosan girmessin sende girdigine gore sende amelesin ok ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben her gün giriyorum

bu paticik de amele yatağı oldu..

eskiden öyle degil miydi?

hayır..

patiye giren herkes amele mi oluyor peki ben böyle dedim diye?

her mekanda rahatsız edici kişiler mevcuttur, kullanım amacına bakar, mezun oldugum liseden arkadaşların coug ile iletişimi kopardık, orda denk gelirim belki diye üye oldum ve 6-7 tanesi ile haberleşmeye başladık işimede yaradı[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 23 Temmuz 2005 13:35 tarihinde demiş ki:
Böyle sitelere ne zaman girsem ya hiç kız bulamıyorum ya da gele gele gayler geliyor bana...

Puahhahahh!! eheh puahhaha! yaw bunu ne böle? Adam hep yek atmış yonja da... 81630'a transfer etsinler seni... Belki kurtarırsın.. postu.[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 23 Temmuz 2005 13:35 tarihinde demiş ki:
Böyle sitelere ne zaman girsem ya hiç kız bulamıyorum ya da gele gele gayler geliyor bana...

için fesat hocam senin tipten kayıp yani :p[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...