Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatınızın Son Saatinde Olsaydınız Ne Yapardınız?

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

ohh bee derdim ohhh beee yeter beeeeeee yeter artik bee ohhhhhhhhhhh derdim[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

- dark abi parasal sorunum var.

- sen kendini parasal soruna dusuruyosun olm al eline bi sarap, bi de kalem kagit acil sokaklara. yapicagin bu ekstra ordiner yolculuk, aslinda zihninde gerceklesek ve ic dunyani kesfetmende cok yardimci olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ölüm bu..
Zaten hergün yavaş yavaş ona yaklaşıyorsun.Son 1 saati belki şu an içerisinde..
Standart yaşadığım gibi yaşarım..İster 100 yıl ister 10 saniye ömrüm olsun..
ama son bir kaç isteğim olurdu tabi..
ıııı
E-Mail lerimi kankama,
Websayfalarımı yakın dostuma ...
vs vs :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

İslamiyet'te bir laf vardır: "Yarın ölecekmiş gibi yaşa, hiç ölmüycekmiş gibi çalış".

Bastırılmış duygudan kastınız eziklik olmasın sakın? Mesela okulda birilerini dövemediği, veya başkalarından üstün olamadığı için, counter sayesinde başkalarından üstün olduğunuz hissini yaşayan çok kişi biliyorum.
Forumlarda bıktım şu topiclerden:
En iyi kahraman kim? - Tabii ki raistlin, darth vader, kitiara...
Son saatiniz olsa ne yapardınız? - Tecavüz, katliam, kumar...

Neden böyle yapıyorsunuz anlamadım. Acaba gerçek hayatta yaşadığınız eziklik olabilir mi?[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

hiç anneye babaya gidip "anneciğim bana bu kadar sene baktın çok teşekkürler, hakkını helal et, seni seviyorum"
felan yok değil mi, yoksa yufka yürekli olucaksın... illa birşeyleri patlatmak yoketmek, çalmak, çırpmak, öldürmek...[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

bence toplumdaki eziklikten dolayı.
yoksa babamın üzerinde o adamlardan daha çok baskı var, ancak öldürcem patlatçam yoketçem demedi. Kaba kuvvete baş vurmak, çaresizliğin bir simgesi..[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CEDAY, 28 June 2003 17:19 tarihinde demiş ki:
intihar ederdim :)

yani boşuna günaha girerdin...
ben senin yerinde olsam saat tutardım ölmeden önce uçakla atlar havada ölürdüm hem o duyguyu yaşamış olur hemde intihar etmemiş olurudm..[hline].:Liceo Italiano:.
Msn Messenger:[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 28 June 2003 20:22 tarihinde demiş ki:
islamiyette öyle bi söz yok, sadece gandhinin bi sözü var, "yarın ölecekmiş gibi yaşa, hiç ölmeyecekmiş gibi öğren" diye.[hline]Bonecrusher:
yoğurttan çıkmış ak çatal

adam güzel demiş ama..[hline].:Liceo Italiano:.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 June 2003 20:12 tarihinde demiş ki:
bence toplumdaki eziklikten dolayı.
yoksa babamın üzerinde o adamlardan daha çok baskı var, ancak öldürcem patlatçam yoketçem demedi. Kaba kuvvete baş vurmak, çaresizliğin bir simgesi..[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth

iyi de baban duzenini kurmus ailesini kurmus isi oturtmus bir adam. ondan sonra yasananlari stresten saymiycaksin ki, ailen var destek olacak. insanlar stresi o hayati kurarken yasarlar, hayati kurma zamani gelip gelecek belirsizliklerle dolu olunca yasarlar.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

toplumda yaşamak istiyorsan duygularını bastırman gerekir.
"öldürmek istiyorum ben abi" sizin, o duygunuzu bastırmadığınızı gösterir. Katiller zaten duyguları bastırılmış olanlardan değil, duygularını bastıramayanlardan çıkar.

Şöyle örnek veriyim.
Açlık duygusunu bastırabilen, düzenli olarak yemek yer.
Oysa bu duygusunu bastıramıyan, sokakta her gördüğü yemek satan yere dalar ve yemek yer.

Ayrıca kimse sizin duygularınızı zorla bastırmıyor. Toplumun kuralı, daha doğrusu adeti böyle. Herkes duygusunu kafasına göre yönlendirse, o toplumda kaos olur.

Ha, okulda kötü not alıp güçlü çocuklardan dayak yiyip annenizden azar işitip sonra burda "bizim duygularımız bastırılıyor, biz gerçekte adam öldürmek istiyoruz ama yapamıyoruz" havalarına girmeyin.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 28 June 2003 19:34 tarihinde demiş ki:
bu patlama oldurme seyleri aslinda kisilerin uzerinde modern toplum hayatinin olusturdugu baskilarin bi yansimasi. sikintisi olan adam genelde patlaticam dagiticam der.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

evet okulumla ilgili sıkıntılarım var ve patlatıyorum bakınız bom...
eee?[hline]
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silver-Surfer, 30 June 2003 20:58 tarihinde demiş ki:
bütün güsel kıslara parmaq atar kaçardım.we teceavüz tabii :D[hline]And from The Flames
As chance would have it
The SoulForged The Stainless will rise !

ohha yavaş gel bea sapık! >:( birisi senin ablana(olduğunu fazediyorum) tecavüz etse nasıl olurdu?[hline].:Liceo Italiano:.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...