Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Evet beyler biliyoruzki

Resident Evil 3 ten sonra 4'ü çıkmadı ( sakın bana dierlerini söylemeyin ben 4'ü diyorum :) )

Ama bi haber duydum 4'ün linklerini vermişler görüntü linklerini ... aradım aradım bulamadım. aranızda bulan varmı ?[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ AOTG ]
Death is just depth of chaos
DwN

Sosyal ağlarda paylaş

resident evil:code veronica var o alakası konuyla.
ama sega dreamcast'e çıkmıştı.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

Dux.. Şimdi yaptıgının marifet oldugunu zannediyorsun fakat birde gülme smileyi koyarak beni kudurtma derecesine getirttin.EVLADIM.orası KONSOL ! ben pcde ÇIKCAKMIŞ DİE KONUŞTUM ! DELLENDİRME ADAMI ALLA ALLA ALLA ALLA. varya illa kudurtcaksınız[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
DwN

Sosyal ağlarda paylaş

üniverste sınavın nası geçti...açıklandı psikolojin bozuk sanırım "çok beklersin yazacam" ama olmaycak ahmet çakar gibi yapım derdim ama demiyorum :)[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

üniverste sınavın nası geçti...açıklandı psikolojin bozuk sanırım "çok beklersin yazacam" ama olmaycak ahmet çakar gibi yapım derdim ama demiyorum

@Dux : " çok beklersin yazacam " ama ...

Türkçe mükemmel..ÖSS türkçe kaç soru doğru yaptın ?

... " çok beklersin " yazacam ama ... diye yazılır.

Gene ukalalık tasladın ama gene başarısız çıktın . Ya kardeşim allah aşkına topiğimden uzakdur[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
DwN

Sosyal ağlarda paylaş

süpersin canım inşallah kazanmışındır sınavı :) seneler gençleri ne kadar değiştiriyor... yazayımmmmmmdaaa çocuk üzülmesin...:D[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...