Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nostalji :nereden nereye

Reignman40

Öne çıkan mesajlar

arkadas gsnin bu sezon ki forma numaralarini wermis bnm de hala aklimdadir o muhtesem kadronun numaralari
2000/2001 sezonu gs nin oyunculari
1-Claudio Taffarel
2-Vedat Inceefe
3-Bulent Korkmaz
4-Gheorge Popescu
5-Emre Belözoglu
6-Ahmet Yildirim
7-Okan Buruk
8-Suat Kaya
9-Mario Jardel (ozledik yaw elemani)
10-GHEOGE HAGI
11-Hasan Sas
14-Fatih Akyel
16-Kerem Inan
20-Serkan Aykut
22-Umit Davala
26-Emre Asik
28-Bulent Akin
33-Arif Erdem
35-Capone (yaw bu adamida cok sewerdim)
36-Marcio
57-Hakan Ünsal
67-Ergun Penbe
yaa iste bu kadro belki 2. olmstur ligde ama samp. liginde ceyrek final oynamis süper kupayi almistir
nerdeen neree[signature][hline]go PİSTONS!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

niye yazık ettiki avrupada de 1 sezonda 42 gol attıgı için mi ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

arif erdem 6 numaradan baska numara giymedi diye biliyorum, ahmet yildirim demissin arif e de 33.
ayrica bunda pek emin degilim ama sanki jardel ile hagi ayni anda yoktular takimda, hagi gittikten sonra geldi diye biliyorum, capone da ayni sekilde.
ve 2000/2001 ise uefayi aldigi sezon, hakan sukur vardi 9 numara hakan sukur'undu, biraz yanlis hatirliyorsun sanki.
diger numaralarda da emin olmamakla beraber bir kac hata ve yanlis sezon var sanki.

yeri gelmisken hadi bu topic tamam da diger gs nin forma numarasi topici paticik forumlarinda ne arar hala onu dusunmekteyim
edit,alttaki msga:ok haklisin galiba efsaneye saygisizliktan kendimi bi sekilde cezalandirmam lazim:p[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 21 Temmuz 2005 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnis...
gs uefayi 1999/00 sezonunda aldi hatta hatirlaman icn o sezon on elemde rapid wien le oynarken 99 depremi olmsta siyah forma laflari fln wardi ya uefayi aldk arif hakan gitti
2000 01 de lucescu geldi sezon ortasinda da arif sociedaddan dndu 6 numara ahmetteydi o da 33 u giydi
capone fatih hocanin 2. donemine kadr takimdaid
ok??? hatrladn umarm[signature][hline]go PİSTONS!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

capone nerde oynuyor suan bilgisi olan varmi?

ben cok begenirdim o adami , boyle arka direklerden kafa golu atardi en gerektigi zamanlarda.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

gs uefa kupasını 99-2000 sezonu sonunda aldı sezon sonu hakan gitti yerine jardel geldi yani 00-01 sezonunda hakan şükür yoktu hagi ve jardel aynı takımdaydı caponede 00-01 sezonunda yani lucescunun ilk yılında vardı hatta monaco maçında hagi jardel ve capone atmıştı golleri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 21 Temmuz 2005 23:51 tarihinde demiş ki:
arif erdem 6 numaradan baska numara giymedi diye biliyorum, ahmet yildirim demissin arif e de 33.
ayrica bunda pek emin degilim ama sanki jardel ile hagi ayni anda yoktular takimda, hagi gittikten sonra geldi diye biliyorum, capone da ayni sekilde.
ve 2000/2001 ise uefayi aldigi sezon, hakan sukur vardi 9 numara hakan sukur'undu, biraz yanlis hatirliyorsun sanki.
diger numaralarda da emin olmamakla beraber bir kac hata ve yanlis sezon var sanki.

yeri gelmisken hadi bu topic tamam da diger gs nin forma numarasi topici paticik forumlarinda ne arar hala onu dusunmekteyim
edit,alttaki msga:ok haklisin galiba efsaneye saygisizliktan kendimi bi sekilde cezalandirmam lazim:p

Yanlış Arif bi ara ispanyaya gitti geldi. O sırada geldiğinde 6 numaralı forma doluydu önce tolunay giydi sonra ahmet yıldırım var mıydı arada onu hatırlamıyorum ama. O sırada da Arif 33 numara giydi.

Hagi ve Jardel aynı takımda yer aldılar hatta capone de... Yanlız Marcio kimdi kardeşim onu hatırlamıyorum ben :)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...