Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Raziel&kain

Raistin

Öne çıkan mesajlar

çeşitli sitelerden büyün oyunalrın senaryolarını yarım yamal ogrensemde kendim oynamak istiorum.... o yzfen birkaç yardımım 0olacak.... oyunlar hangi sırayla cıktı sr bo ve lok... ardından olayların gerçekleşmesine göre kronolojik sırayı anlatırmısınız mesela defiance bo2 sonra cıktı ama kronolojik olarka ondan once geciyor) birde defiance hariç artık hepsi free ware soul reaver soul reaver 2 bo 1 ve bo2 yi dl edebilecegim yerleri gosterirseniz sevinirim (crack warez demesinler artık ffreewalere ler) defianca hariç oda bende var.... herkeze şimdiden teşekkürler...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Blood Omen: Legacy Of Kain - 1997 (Kain)
Legacy of Kain: Soul Reaver - 1999 (Raziel)
Soul Reaver 2 - 2001 (Raziel)
Blood Omen 2 - 2002 (Kain)
Legacy of Kain: Defiance - 2003 (Kain & Raziel)

Blood Omen 1'in üstüne tanımam. Zamanında şahaser bir oyundu PC için.
RPG şeklinde oynanışa sahip ilginç bir Vampir oyunuydu.

Ama Soul Reaver'ın çıkmasıyla konsollara ve aksiyona yönelmeye başladılar.
Aralarında en çok Legacy Of Kain: Defiance hoşuma gitmişti. Raziel çok ezik bir karakter gibi gelir bana. Böyle cancanlı hollywood karakteri gibi bişi.
Defiance'ı sevdim, ama oynanış çok zor.
İşte dediğim gibi konsollara yöneldikleri için pc'lerde oynaması çok zor oyunlar yaptılar. Kamerayı kontrol edemiyorsun, nereye gittiğini kontrol etmek zor. Normalde gamepadle oynanabilenecek bölümler klavye+mouse'la işkence hale dönüşüyor. felan.
Konsolda oynamıyacaksan tavsiye etmem Blood Omen dışındakileri.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

araya giricem ama bişey sormak istiyorum

eskiden bi oyun oynuyodum küçükken oyuna bi barda başlıyodunuz sonra bardan çıkınca bissürü asker saldırıp öldürüyolardı sizi. ardından bi video giriyodu tam hatırlamıyorum bişeyler oluyodu (biri gelip karnımdan kılıç çıkarıyodu falan-feci sallıyo olabilirim heh çok oldu oynayalı-) ve vampir oluveriyoduk. milleti katlediyoduk. oyun da direk kuşbakışı üstten görünümdü bu arada.

bu oyunlarla bi alakası varmı acaba?

(bu soul reaver, legacy of kain fln serisini pek takip eden biri değilim adam gibi bi soul reaver 2 oynamışlıgım var o kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 22 Temmuz 2005 02:31 tarihinde demiş ki:
Blood Omen: Legacy Of Kain - 1997 (Kain)
Legacy of Kain: Soul Reaver - 1999 (Raziel)
Soul Reaver 2 - 2001 (Raziel)
Blood Omen 2 - 2002 (Kain)
Legacy of Kain: Defiance - 2003 (Kain & Raziel)

Blood Omen 1'in üstüne tanımam. Zamanında şahaser bir oyundu PC için.
RPG şeklinde oynanışa sahip ilginç bir Vampir oyunuydu.

Ama Soul Reaver'ın çıkmasıyla konsollara ve aksiyona yönelmeye başladılar.
Aralarında en çok Legacy Of Kain: Defiance hoşuma gitmişti. Raziel çok ezik bir karakter gibi gelir bana. Böyle cancanlı hollywood karakteri gibi bişi.
Defiance'ı sevdim, ama oynanış çok zor.
İşte dediğim gibi konsollara yöneldikleri için pc'lerde oynaması çok zor oyunlar yaptılar. Kamerayı kontrol edemiyorsun, nereye gittiğini kontrol etmek zor. Normalde gamepadle oynanabilenecek bölümler klavye+mouse'la işkence hale dönüşüyor. felan.
Konsolda oynamıyacaksan tavsiye etmem Blood Omen dışındakileri.

peki oyunun kendi tarihi icindeki kronolojisini ve daha once dedigim gibi defiance hariç artık freewareler (yad en azından 2-3 tanesi freeware) nereden yukleyebilecegimi gosterebilirmisin...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

blackice, evet sanırım dediğin oyun blood omen olması lazım.

raistin, dediğin gibi öyle ahım şahım bir kronoloji yazamıycam, oyunun asıl hikayesi kronolojide değil, oyunun senaryolarıdır.
ama kısaca bahsetmem gerekirse, bildiğim kadarıyla
blood omen 1'de kain denen adam vampir oluyor.
soul reaver'da ise, kain'in bir krallığın başına geçtiğini ve birçok vampire komuta ettiğini görüyoruz. burda raziel denilen vampir, evrim geçiriyor. kain ise bunu kıskanıyor ve kanatlarını yırtıyor uçurumdan atıyor. raziel ise intikam hırsıyla yanıp tutuşuyor, soul reaver denilen silahı elde ediyor felan.
soul reaver 1 ve 2'de bu razieli oynuyoruz.
daha detaylı bilgiler var mıdır bilmiyorum, ama oyunları oynamak bence çok daha zevkli olacaktır.

www.the-underdogs.org 'a bakabilirsin oyunları download etmek için. freeware değil oyunlar, ancak abandonware olarak bir tek blood omen 1'i bulabilirsin sanırım.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

teşekürler, senaryoyu baya bi ogrendim internetten araştırarak ama ginede konuşmaları vb kendim gormek istedigimden yukleyecegim saol... ve "o kain denen adam" o kadar önemlikive o vampirleri yonetene kadar o kadar olay olu(muş)ki... neyse yardımların için saol....seri hakkında bilgisi olanalr buraya yazar veya mailiam godnerirlerse sevinirim ...

ps:[email protected][signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

bende oynamış olsam analtıcam kendim anlamak icin soruorum bunnarı :) ama bilgi istersen google.com da(her ne kadar senin arama motorun daha ii :horace:) level dergisinin forumundaki topici okur ve oradaki linkleri takip edersen yeterli bilgiye ulaşırsın.... (dyr bakıym bulursam link veririm) umarım yardımcı olabilmişimdir...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

ard arda iki mesja oldu pardon...

bu bir...

bu iki...

buda üç....

umarım yardımcı olabilmişimdir tekrar tekrar. (cunku sen hep herkeze[bana] yardımcı oluosun cunku).. ii geceler herkeze[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli soul reaver 2 dir hem olaylara sürekli oha yuh artik dersiniz hemde dönemine göre süper bir grafik motoru vardir

birde cok süprizlerle doludur 2 inci oyun soul reaver 1 de o kadar güzel şey yok ama oynadik tabii zamaninda

[Bu mesaj OneWayStreet tarafından 22 Temmuz 2005 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...