Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefonunuz TT'a Kayitli mi ?

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Telekomünikasyon Kurumu, 12 milyon kayıtdışı cihazı, kayıt altına almaya hazırlanıyor. Telekomünikasyon Kurumu'na göre her 3 cep telefonundan birisi, yani 12 milyon cihaz kayıtdışı. Yeni sistemde, bu tablo değişecek. Telekomünikasyon Kurumu, ilk aşamada kayıtdışı ve çalıntı olduğu belirlenen cihazların kullanıcılarını mesaj yoluyla uyaracak. Telefonunuzun, Telokomünikasyon Kurumu kayıtlarında yer alıp almadığını, http://imei.tk.gov.tr adresinden kontrol edebilirsiniz. Eğer cep telefonununuz kayıtlarda yer almıyorsa 5 ay içinde Kuruma başvurmanız gerekiyor. Kayıt işlemi, 5 YTL karşılığında Telekomünikasyon Kurumu tarafından yapılacak. Kayıt ettirilmeyen cep telefonları ise bir daha kullanıma sokulmamak üzere şebeke bağlantıları kesilerek devre dışı bırakılacak.

IEM Numaranızı telefonunuza *#06# girerek bulabilirsiniz.[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 19 Temmuz 2005 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nası sorguluyoruz terler aktı kçmdan bi türlü beceremedım :D[signature][hline]DJ Tiesto >>Storm UO Shard<<
fordcus, 29 Mayıs 2005 23:15 tarihinde demiş ki:

katlayıp bavuluna koyup seyahetlerde yanına mı alacan la karıyı? üflemelileri çıktı onların naylon.

Q-Mix, 28 Haziran 2005 00:54 tarihinde demiş ki:
ahha süper geyikler dönüyo buralarda :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 19 Temmuz 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
Turkcell, Telsim, Aria felan için geçerli herhalde?
Peki kıbrıs turkcell için de geçerli mi?

Abi telefon diyo adam hat demiyo ki?
Ben mi yanlış anladım acaba :-?
edit//kayıtlı imiş benimkisi[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player

[Bu mesaj toggie tarafından 19 Temmuz 2005 21:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benimki kaçak oley[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...