Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eurovision 2006

bilkan

Öne çıkan mesajlar

Belki erken diyeceksiniz ama aklıma gelmişken yazmak istedim.Sizce TRT aynı tutuma devam etmeyip de yarışma için yine bir şarkı ısmarlamak istese bu şarkıyı kimin bestelemesini ve yorumlamasını istersiniz.
Tam emin değilim ama bugün Göksel olabilir diye düşündüm bir an.Kendi bestelediği bir şarkıyla katılabilir mesela, tabii bu şu anki fikrim ileride ne olur bilemem.Sanki bu işin seçimi bana kaldı da ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 21 Temmuz 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
grup hepsi.

super tercih
1 defa sahne showu enfes olur
2 concept oalrak uygunlar amac sonucta genc amator sarkıcılar
3 sarkılarıda gayet elenceli[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 29.06.2005

Siz "The King is Dead. Hail The New King" diye bagira durun ben ustume satafatli bisiler giyinip geliyorum. - BonePART
Sosyal ağlarda paylaş

gulseren hariç herkes çıkabilir.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

replikas isteriz.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj montezaus tarafından 21 Temmuz 2005 11:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...