Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Figo serbest kaLıyor...

Mave

Öne çıkan mesajlar

İspanyol spor gazetesi Marca, Real Madrid kulübünün Portekizli oyuncusu Luis Figo'yu bedavaya bırakacağını iddia etti.
Marca, şu anda ABD'nin Chicago kentinde kampta olan Real Madrid kulübünün önümüzdeki günlerde Figo'nun serbest kalacağını açıklayacağını, birçok kulübün Portekizli oyuncunun peşinde olduğunu belirtti.
Galatasaray ve Liverpool'un da transfer etmek istediği Figo'nun daha çok İtalya'nın İnter takımına yakın olduğunu savunan İspanyol gazetesi, geçtiğimiz günlerde Figo ile masaya oturan İtalyan kulübünün son ana kadar anlaşma sağlayamadığını öne sürdü.
İnter'in, Emre Belözoğlu'nun Newcastle United takımına transfer olmasıyla Türk oyuncunun yerine Figo'yu düşündüğü kaydedilen haberde, aynı zamanda Sorondo ve Lamouchi'yi de satmasından sonra Portekizli tecrübeli oyuncuya gelecek sezon daha fazla ihtiyacı olacağı yazılıyor.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten beleş kalıyodu, yeni bi haber değil ki bu. Yoksa niye GS yanaşsın? Para mı verecekti bir de? Yanlız Liverpool'la sözleşme imzaladı diye biliyodum ben....

İkinci olarak haber muhtemelen bayağı yalan bir gazetenin haberi. 1- İnter'de Emre'nin bir yeri mi var? Sürekli yedek kalıyor daha ne yeri, kulübeye mi alıyolar figoyu? 2- Emreyle Figonun ne alakası var ki Emre'nin oynadığı yere Figo alınıyor? Tamamen farklı özelliklere sahip iki oyuncu...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende msjımda belirttim zaten emre ve figo ne alaka diye.
Emre'yi yüceltmeye çalışan bi haber olarak görüyorum. Ama Emre zaten yüce bi takım çabalar içine girmenin hiç bi anlamı yok!

Figo'ya gelince bitmiş bi mum artık son ışıkları. Dibinede ışık vermiyo.

Alanın elinde kalır başına dert açar bence..
Liverpool alıp nerde oynatacak?
kanattamı?
Ve figo bu yaşından sonra R.Madrid'den çıkıp Liver'de koşacakmı?

-Zannetmem.[signature][hline]TW'ın GraLı =)
Fake Hoşgeldin. Bende Fake'im Nabar? :P

Londra'da Meydana Gelen El-Kaide Bağlantılı Terör Olayını Kınıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü Türkiye 'de top oynamış en büyük futboLcudur Hagi , dünyada ise iLk üç arasındadır.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Hagi sahadaki oyunu ile tum takimlarin taraftarlarinin begenisini kazanmıs birisiydi onun gibi birisinin turkiyeye gelmesini cok zor goruyorum...
Zaten suan Hagi gibi diebilecegim 2-3 futbolcu var ...

msl: Dünya Gençler Şampiyonası'nın yıldızı olan Lionel Messi[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

figo kötü bi oyuncu değil be? hagi kadar çok izleme fırsatım olmadı tabi ama diyorum işte hagi geldiğinde 31 yaşındaydı.. uefa kupası + 4 yıl şampiyonlukta çoook büyük emeği var. Hooijdonk 33 yaşındaydı, adam tek başına şampiyon yaptı takımını.. TR liginde figo gibi bir adam çok iş yapar 32 yaşında bunu anlatmak istedim. Hagi ile kıyaslamamın nedeni de budur. Bir FB'li olarak hagi'nin TR'ye gelen en iyi yabancı olduğunda da hemfikirim yani.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 18 Temmuz 2005 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 17 Temmuz 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
Çünkü Türkiye 'de top oynamış en büyük futboLcudur Hagi , dünyada ise iLk üç arasındadır.

Mave onu demiyorum.
Bu gs'LiLer geLen herkesi hagi zannetmeye başladı.
(sende dahiL)
Adama yaşLı diyoz ;
oLsun hagi'de yaşLıydı.
loL[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ |
Bir Ba$kadır a$k palandöken'de

Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 15 Temmuz 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
galatasaraya gider..pires figo sabri arasında forma savası yasanır..

ahahaha of super komuş..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...