Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumur sonlu filmler

Eternal

Öne çıkan mesajlar

bana sixth sense sonu dumur demeyin salak bi film eleştirmeni yüzünden film piç oldu benim için

Edited by Ghaldszar
Senin ki piç oldu diye niye aynı şeyi burada söyleyip hani seyretmemiş kimse varsa onunkini de sen piç etmeye çalışıyorsun anlamadım.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 19 Temmuz 2005 02:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vcd'nin arkasinda bilgi veren küçük bir özet olur ya filmin ilk "5" dk'sını anlatması gereken...

izlemeyenler de okuyabilir aslında tamamen komedidir yazdıklarım. Ama yinede spoiler koyuyorum. Bence gülmek istiyorsanız okuyun...

Filmin başından sonuna kadar (son 2 dk'sına kadar) kadının mı deli olduğu yoksa adamın mı gerçekten yaratik oldugu ikilemine düşüren bir filmdir bu.

VCD'nin arkasindaki özeti aynen yaziyorum.. (astronotun karısı)

"[spo1=Astronot'un Karısı...]ASTORONOT'un KARISI" henüz doğmamış ikizlerinin babasının evlendiği adam olmadığı hatta bu varlığın insan bile olmadığı endişesiyle çıldırmanın eşiğine gelen bir kadını anlatan psikolojik bir filmdir.

Jillian ve Spencer Armacost, Amerikan rüyası yaşayan, herkesin imrendiği örnek bir çifttir. Ta ki Spencer, rutin bir mekik görevinde esrarengiz bir şekilde merkez üssü ile bağlantısını iki dakikalığına kaybedene kadar...

Bu upuzun iki dakikada neler olduğunu Jillian asla bilemeyecektir... Spencer'in eve, sağ salim dönmesine ve Amerikan Başkanı tarafından "kahraman" ilan edilmesine rağmen jillian, korkunç bir metamorfoza tanık olduğunu farkeder...

Eveeeet, buraya kadar oldukça normal değil mi? Devamınıda okuyun bakalım.

Spencer, uzay programından istifade ederek her zaman nefret ettiği bir şehir olan New York'ta savunma uzmanı olarak çalışacağını açıkladığı zaman Jillian istemeyerekte olsa kabul eder. Jillian ikizlere hamile olduğunu öğrendiğinde Spencer oldukça heyecanlanır. Fakat bu mutluluğa Jillian'ın rüyalarına giren ürkütücü dünya dışı görüntüler ve sesler gölge düşürür. Ürkmüş ve aklı karışmıştır. Gerçek gibi görünen rüyaları ve Spencer ile olan hayatı gittikçe şekil değiştirerek yalnızlığa ve karmaşaya dönüşmektedir. Korkuları ve şüpheleri NASA'dan paranoya belirtisi ile kovulan Sherman Reese'in kendisini bularak, o kayıp iki dakikada gerçekten bir şeyler olduğunu kendi bulgularını göstererek anlatmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır...

Veee BOMBA CÜMLE!!

Spencer, dünyayı ele geçirmeyi hedefleyen bir yaratığa dönüşmüştür...

Jillian, tüm insanlığın kaderini edebiyen değiştirmeden önce kocasına ne olduğunu anlamak için zamana karşı yarıştığını farkeder...
[/spo]
ABİ! FILM BITTI!! SON 2 DK'SINDA NE YAPCAGINA KARAR VERIYOR VE FILM BITIYOR BANA SADECE GULMEK DUSUYOR!

*!Feci derecede güler, sandalyeden düşer kollarını sallaya sallaya koşmaya başlar ve kendini 15. kattan aşağı bırakır.*[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 18 Temmuz 2005 20:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Donie Darko, Requiem for a dream (yok sonunda süpriz falan, ama dumurum babasını yaşatıyo film sana), ayrıca sonu değilde sona yakını dumur -küçük dumur- zatoichi. Aslında sonu da dumur zatochi nin. Drum'nbass destekli müzik ile Tap dans yapan japonlar beni epey bir dumura sokmuştu vakti zamanında...[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...