Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi - Heroes of Might and Magic 4 - Sound Track - Oehhh

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Sİmdi nereye acacagıma karar veremedim konuyu o yuzden ortak bolgeye acmaya kadar verdim. Cunku vizyon, bilgisayar oyunlari ve muzik olayinini tam ortasında bi yerde.

Bi haftadır felan wow accem kapalı diye homm 4 oynuyorum ayrıca ilk defa eylendigim zevkli bir campaign buldum(chaos campaigni) magaralara girip cıkarken felan cok tanıdık bir ses duydum. Ulan neren biliyorum nerden biliyorum derken bi anda dank etti.

Asagıda linkini verdigim sarkı HOMM 4 un soundtrackindeki subterran yane yer altı bolgelerinde calan sarkıdır. Kurtlar vadisi izleyicileri varsa aranızda da farkedecektir ki hen hen hen tarzıyla her gerilim oldugunda calan muzikte bu. Acep diyorum hacıladılar mı sarkıyı yoksa satın mı aldılar. Ehuehue

Ahanda link[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 29.06.2005

Siz "The King is Dead. Hail The New King" diye bagira durun ben ustume satafatli bisiler giyinip geliyorum. - BonePART
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem Kurtlar Vadisini düzgün hiç izlemedim ama aynısı mı acaba genelde gerilim filmlerinde felan da bu tür şeyler olabiliyor neyse yüzsüzlük yapıp Jaws'tan felan çalmamışlar en azından....
*!rın rın rın rın rın rın RIN RIN RINR INrhıhnıhn....*[signature][hline][Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Başkalarından övgü bekleyenler, mutluluklarını onların ellerine bırakmış zavallılardır.
Sosyal ağlarda paylaş

oyle oyunalrdan arak var baya dızılerde zaten dızılerımızın yuzde 70 i avrupada veya ABD de tutmuş dizilerden veya fılmelrden arak

Serseri dizisinde misal Medieval Total War dakı tension muzıgı claıodu gerılım olan yerlerde

veya mıllıtakım sponsoru turkcell sunar derken o sarı yaratık sahanın ortasından cıkarken cıkan ses starcrafttakı terran bınalarının lıft off sesi[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...