Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Show Must Go On

Beatlefan

Öne çıkan mesajlar

son birkaç saattir bu şarkıyı dinliyorum da,size de sorayım dedim bu şarkıyı nasıl bulduğunuzu.
bir kere her an dinlenemeyecek bir şarkıdır,özel anlarda dinlenilmelidir,şarkıdaki içtenliği,freddie'nin sesini,müziğin güzelliğini farketmemek imkansızdır sanırım.

"empty spaces, what are we living for
abandoned places, i guess we know the score
on and on
does anybody know what we are looking for"

sözleriyle başlayan bir şarkının kötü olmasını beklemek imkansızdır zaten.
çocukken bu şarkının hikayesini dinlemiştim,çok etkilenmiştim,hala hikayesi beni çok beter etkiler.
AIDS olduğu biliniyormuş bu şarkı yazıldığında freddie'nin.Sizin yorumlarınız vs neler merak ediyorum....[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

All you need is love
Sosyal ağlarda paylaş

pink floydununkinide queeninkinide ayrı ayrı cok severim(ikisi aynı sarke degildir pink floydunki show must go on anlayısını eleştirir ama freddie does anybody knows what we are living for? dedigi anda ölürüm harika söyler orayı...[signature][hline]Demokratik Pati Örgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

şarkıyı dinlerken resmen kalbim ağrıyor,beynim oyuluyor,gözlerim doluyor ve içimde bir yerler fena oluyor.
bir şarkıyı bu kadar içten söyleyebilmek için, o şarkının sözlerini hissetmek ve yaşamak lazım sanırım.
does anybody know what we are living for dediğinde ben de dağılıyorum nedense.[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

All you need is love
Sosyal ağlarda paylaş

fena bi şarkı.
ama yaşanacak şarkılardan biridir kesinlikle, özel anlardır, özel şarkılardır..[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

apayrı bir yeri var bu şarkının benim için. çok etkileyicidir gerçekten.hele ki sonundaki bağırışı beni benden alır. bi gün ben de orasını söyleyebilcem! ama ne gün bilmiyorum.
"I'll face it with a grin
I'm never giving in
On with the show"[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...