Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pokemon onlayn ne zaman

Gwindon

Öne çıkan mesajlar

I want to be the very best, like no one ever was.
To catch them is my real test
to train them is my cause.
I will travel across the lands,
searching far and wide.
Each Pokemon to understand
the power that's inside.

POKEMON! gotta catch em,
it's you and me,
I know it's my destiny.
POKEMON! Oh, you're my best friend
and the world we must defend.

POKEMON! Gotta catch em,
Our hearts so true,
Our courage to pull us through.
You teach me and I'll teach you.
POKEMON! Gotta catch em all,
gotta catch em all,
POKEMON!

Every challenge along the way
Determines our fate
I will battle every day
To claim our rightful place

Come with me the time is right
There's no better team, yeah
Arm in arm we'll win the fight
It's always been a dream
It's always been a dream
[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten nintendoda var o oyun ben oyun bitirdim newtoyu bile almıştım ama cok zordu yani ps2 bir oyununda güzeldi .Görüntü pok gibi idi ama oyunda herşey var idi

şavaştıkca ex alıodun bilmem kac ex de lvl atlıodun ve gelişiodun mesela charmander 20 lvl de charizard oluodu 40 lvl de charmednder klajskdja oluyodu (biraz zartlı zortlu oldu ama böyle bişi idi):)Ç)
Sosyal ağlarda paylaş

Size aslında arklarla buldugumuz birşeyi acıklamak isiyorum:
Hani hep mrk edilirdi bu unkown pokeleri yakalayınca nooluyo asıl amacımız ne diyo biz arklarla bir şey bulduk ve bu olay icin hayatım uzerine yemin edebilirim bu sırrı bir tek burda paylaşıyorum.
Hani crystalde 3.nişanı aldıgımız buyuk bir şehir var ve onun ustunde bir yerde yarışma duzenleniyor(herşeyi unutmuşum :( )
orda biz gittikve butterfly gibin pokeler yakaladık soora sonuclar acıklanıyodu ve bizim ark su butterflyın yerini deistirem dedi ve sonuclar acıklandı ark o binadan cıktı ben tekrar git dedim girdigimizde ise butun yarısmacılar ve sunucu catterpillar a donusmustu.Ortalarında ise şişkobir adam duruyodu, once ittik catterpillarla konusmayı denedik abudik gubudik sesler cıkardılar :D ortadak, adamla konustugumuzda ise birşeyler dedi işte şunlar:(tam hatırlamıyorum bu olay 3 sene once gerceklesti)
Sen bizi buldun bir suru yer kesfetmissin ii birisin...
"Şimdi biz seni başka bir dunyaya gondereceğiz orada macerana devam edebilrsin" dedi ve ekran donmeye basladı soora birden durdu ve bir ekran cıktı unknown pokemonlar yakalanmamıs sizde bulnmuyolar gibin birşeyler yazıyodu ve soora ark gameboyu kapatmak zorunda kaldı :(
Çoğunuz bunun bir palavra oldugunu ve bnm salladıgımı dusuneceksiniz cunku bu basıma daha once de geldi ama...
Onurum ve namusum uzerine yemin ediyorum ki boole bir olay oldu!Çünkü; Est Solarus Oth Mithas!- Onurum yaşamımdır!
PS:Biz bu olayı orjinal kaset uzerinde denedik ve snrm ark crystaldeki 2 ligi de bitirmişti tam emin deilim!
Sosyal ağlarda paylaş

valla nintendo 64 in pokemon oyunlarını tek geçerim hele pokemon arena vardı offf deli bişeydi[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Doctor of Eclipse -----FRF
------Bir süreliğine kapıyız------

Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

lol abi siteye boşuna bakıyomuşuz
aabimiz
06.April.2005 tarihinde demiş ki;
As most of you know, I've been having troubles with comp. Also, this website is starting to make me want to reflux, so I'm gonna create new one, with proper news system, and we'll merge our website, blog, and forum in one place that day.
For now, to get updates on project, check out the current (forums and (blog.[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Doctor of Eclipse -----FRF
------Bir süreliğine kapıyız------

Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

eheh tum gameboy versıyonları var elımde su anda leaf green (bluenun remake ı) nı bıtırmekle mesgulum metagamıng ı ııce abarttım eheh
raichu
blastoise
persian
ninetails
pidgeot
clefable

takımıyla takılıyorum tum game pakler elımde oldugundan ve 2 GBA oldugundan dolayı hepsını yakalama hayalım var ama hıyar gamefreak Lugia,Ho-Oh u almak ıcın nıntendo eventlere katılmayı şart koşmuş mew celebi ve jirachi de oyle ayrıca bide deoxys de oyle yanı tum oyunlara sahıbım ama 382 tanesını toplıyamıyorum bal işte[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ye kadar onlarca belki pokemon online projesi başladı tamamlanmadan bitti. ya nintendo "höyt ne yapıyonuz lan" dedi ya da projeyi yapanların programcılığı yetmedi. İlla da online istiyorum diyorsanız http://vbalink.wz.cz/ adresinden vbalinki indirim GBA oyunlarını online linkle oynayabilirsiniz[signature][hline]UO Gamers: Demise]www.uodemise.com]UO Gamers: Demise
Sosyal ağlarda paylaş

bulaşmayın GBA işine herıfler level 200 ıllegal moveset lı pokemonalrla oynuyor yanı o gameboydakı gercek kapğışma hazzını uzaktan yakından vermıyor bu olay ben son bulaştıgımda level 200 bı magıkarp psychic,fireblast filan atıodu herifler o derece bokunu cıkarmış hilelerin[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...