Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rome Total War [Tartışma Alanı]

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

phlanx?ya ben oyle saglam bi fil ordusuyla karşılaasamdım cunku romalılar coktan geberrtı onları.GElsinler onları alırım acımam[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 28 Aralık 2004 23:32 tarihinde demiş ki:
valla fille çok pis manevra yaparım.hatta spartan bilem yendim

ben nerdeyse çember kuruyorum :).nası arkama geçicen?:)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
arkadaşlar, 1.2 yaması çıkmış ve tonlarca bug'ı düzeltiyor, yumulun.. ;) 57.6mb, düşünün yani ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
savaşa gelecek olan yardımcı birliklerimizi(Reinforcement) nasıl kendimiz kontrol edebiliriz? SAlak AI hicbir zaman düzgün yönetemiyorda[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

Once 1.2yi yukle, ondan sonra reinforcementlarla savasa gideceksen savasta once cıkan ekranda ilk ordu dısında her orduda bi kutucuk olucak. Onu kaldırırsan AI orduları yonetmez, yonetimi sana kalır. Biraz karısık anlattım galiba ama 1.2yi yukleyip savas oncesi ekranına gidince anlarsın ne demek istedigimi =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...