Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rome Total War [Tartışma Alanı]

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

alla alla peasant taktigi ise yaramasi lzm sonucta squalor ayni squalor her sehirde ve irkta ayni olay yani kalabaliktan meydana gelen mutsuzluk peasant yaparak cozumleyebilmen lazim[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

[Bu mesaj Xechelon tarafından 07 Ekim 2004 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daggerfall, 07 Ekim 2004 14:57 tarihinde demiş ki:son birşey daha Assasin ile tüm Faction memberlarını (leader dahil) öldürdüğümüz zaman o Faction a ait tüm şehirler bize geçiyormu ? (shogun tw de olduğu gibi)

Shogundada gecmıyordukı hepsını doldurudunde ortada heri falan kalmadıgında butun topraklar rebel oluyordu.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 07 Ekim 2004 21:12 tarihinde demiş ki:
YAW ŞU SQUALOR U romalılar hariç nasıl düzeltirim.

Şehri gift olarak verip nufusu exterminate ediceksin.
Bu da seni insanlık dışı bir sadist yapacak.
Ama geliri düzelecek şehirin.
Bundan sonra squalor fırlasın istemiyorsanda recuitment'a başlayacaksınız.
Ayrıca orduları abartmayın, upkeepten tutarsınız sonra =).[signature][hline]Aldık tekrardan başa, yutuluyor haplar ardı ardına.İçine etmeli böyle hayatında, neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

anlamıyorum ki siz nasıl bir ekonomiye sahipsiniz de geliriniz arena oyunları düzenlemeye yetmiyor.. squalor ancak para hiç olmadığı zaman sorun ki para fışkırması gerek squalor dert olduğu zaman da. yanlış binalara öncelik veriyorsanız sorun olabilir..

medieval'da da yoktu assasinate videoları, yeni bişi değil yani.. :)

ha bu arada ilk iki oyunda olduğu gibi bunda bütün varis ve liderleri öldürerek faction ortadan kaldıramıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. 10 yıl içerisinde 10 tane filan mısırlı öldürdüm ya da bribe ettim, sürekli yeni tipler çıktı alakasız isimlerde gencecik. belli miktara düşünce regenerate mi ediyor napıyor anlamadım ama anlaşılan o olayı kaldırmışlar. esasen mantıksız da değil çünkü bedava sayılacak fiyatlara rüşvet yedirebiliyorsunuz aile üyelerine ve öldürmesi de zor değil heir ya da ledaer değilse. müthiş kolay olurdu heryeri dağıtması..

ha bu arada numidian'ların son şehrini aldım ama oynanamıyor, kartaca'nınkini aldım onlar oynanabiliyor.. o yazan liste doğruymuş anlaşılan..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 08 Ekim 2004 01:26 tarihinde demiş ki:
said:
Daggerfall, 07 Ekim 2004 14:57 tarihinde demiş ki:son birşey daha Assasin ile tüm Faction memberlarını (leader dahil) öldürdüğümüz zaman o Faction a ait tüm şehirler bize geçiyormu ? (shogun tw de olduğu gibi)

Shogundada gecmıyordukı hepsını doldurudunde ortada heri falan kalmadıgında butun topraklar rebel oluyordu.

Sanırım haklısın rebel oluyorlardı
tek assasin ile dünyayı ele geçirmiştim (rebelleri ezmek kolaydı benim için shogunda)[signature][hline] Where are you tonight?
Wild flower in starlit heaven
Still enchanted in flight
Obsessions lament to freedom.......
Sosyal ağlarda paylaş

medieval'da da yoktu assasinate videoları, yeni bişi değil yani..

olsa güzel olmazmıydı ?
ha diyeceksinki oyun bu sefer belki 4 cd olucaktı o videolar yüzünden
4 cd olsa bile birşey değişmezdi herkes gene alıcaktı.[signature][hline] Where are you tonight?
Wild flower in starlit heaven
Still enchanted in flight
Obsessions lament to freedom.......
Sosyal ağlarda paylaş

e olurdu tabii ama o cinematic'leri hazırlamak için ekstra insan, emek, şu, bu gerek, herhalde o kadar gerekli olmadığına kanaat getirdiler. dikkat ediyorum da günümüzde pekçok oyunda artık daha az ya da hiç kullanılmıyor, çoğu cinematic ingame grafik motoruyla canlandırılıyor. shogun çıktığı zaman daha yaygındı hatırlıyorum da.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 Ekim 2004 07:10 tarihinde demiş ki:
anlamıyorum ki siz nasıl bir ekonomiye sahipsiniz de geliriniz arena oyunları düzenlemeye yetmiyor.. squalor ancak para hiç olmadığı zaman sorun ki para fışkırması gerek squalor dert olduğu zaman da. yanlış binalara öncelik veriyorsanız sorun olabilir..

medieval'da da yoktu assasinate videoları, yeni bişi değil yani.. :)

ha bu arada ilk iki oyunda olduğu gibi bunda bütün varis ve liderleri öldürerek faction ortadan kaldıramıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. 10 yıl içerisinde 10 tane filan mısırlı öldürdüm ya da bribe ettim, sürekli yeni tipler çıktı alakasız isimlerde gencecik. belli miktara düşünce regenerate mi ediyor napıyor anlamadım ama anlaşılan o olayı kaldırmışlar. esasen mantıksız da değil çünkü bedava sayılacak fiyatlara rüşvet yedirebiliyorsunuz aile üyelerine ve öldürmesi de zor değil heir ya da ledaer değilse. müthiş kolay olurdu heryeri dağıtması..

ha bu arada numidian'ların son şehrini aldım ama oynanamıyor, kartaca'nınkini aldım onlar oynanabiliyor.. o yazan liste doğruymuş anlaşılan..

Dedigim gibi ben oyunu 1 mediom 2 hard olmak uzere 3 ulkeyle bitirdim. fakat o listedekilerin dışında ülke çıkmadı...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben julii ailesi ile bütün ingiltere irlanda fransa(galya)ispanya afrikanın batısı(kartaca ve numidia) italya türkiyenin yarısını aldım.Mavi romalıları ve m0or romalıları yıktım.ÇOK GÜÇLÜ VE TECRÜBELİ LEJYONERLERİM VAR ve tek rakipleri mısır ve yeşil roma
Sosyal ağlarda paylaş

harika bir oyun bitirmek üzereyim.ROMA TOPRAKLARINI GEÇTİM.MEDİVILDAN ÇOK DAHA GÜZEL(GRAFİK,KONU,OYUN VE ASKER SAYISI)[signature][hline]I don't know why ı chose this name but i am so sad.

KANEdir onun adı DOĞUK DER arkadaşları,
eva ve lpcidir adamı
FAZLA kesmişliği yoktur insanı
VARDIR salak bir arkadaşı
Futbol ve tarih hayranıdır kafası
HASTA ETMEYİN ADAMI

(lp=linkin park)(eva=evanescence)
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda osmanlı varmı? (onu göre alcam da)[signature][hline]İyi niyetli, sakin, dinlemeyi (okumayı) bilen sabırlı taze(?!?) patiler olun!
Zamanla aramıza girecek, siz de kaşar(?!?) pati olacaksınız. O zamana kadar bize size güvenme, sizi sevme fırsatı verin
Sosyal ağlarda paylaş

lol 2200 yıl önce bırak osmanlı'yı türkler var mıydı ortada? :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Türkler herzaman vardı türklerin soyu ilk mağra adamlarına dayanıyo tamam mı! :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ay delirecem nedir bu Türk olma olayı abartılığı.Utanmasanız tiberian sun da neden Türkler yok diyeceksiniz(ehem nese abartmayalım)
Yaw abartı param var sorun para değil squalor public order da arıza veriyo.
Bu arada bence en iyi 2 millet kartaca ve selecuidler derim.
Selciud lerde her milletin adamı var nerdeyse(barbarlar hariç)
Cataphract,Hoplite,lejyoner,fil.Ayrıca hephastus var
+1 light heavy ve armor bide +2 exp veriyor ünitelere bence en iyi temple[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere şehir yapılandırma olayına bir çok detay getirlmiş eskiden %90 askeri idi şimdi dengelenmiş, hatta neredeyse civilaztion kadar olmuş. Diplomatik seçenekler çok genişletilmiş. Generallere gelen o tipler gibi ( adını unuttum cook, suergon vs) gibi güzel detaylar eklenmiş vs...[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

şehir kuşatmalarında uyuz oluyorum. kapı acık kapının ilerisine tıklıyorum kalenin etrafından dolasmaya calısıyorlar. yada tıkladıgım yerden alakasız yerlere gidiyolar. ben meydan savaşlarını oynuyorum sadece.[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...