Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emule Fincan mod

robinson

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün e-sipa.de adresinde gezerken fincan mod diye bir şey dikkatimi çekti. Biraz da merak ettim acaba gokhandan daha hızlımıdır hede hödö diye. Bu modu kullanan varmı kullanıyorsa diğer modlardan ne farkı var?
beğendiğiniz, beğenmediğiniz yönleri nelerdir?

İndirmek için adres de verelim[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!

[Bu mesaj robinson tarafından 16 Temmuz 2005 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak black emuleden verim alabilmen için (256 dsl'de) en az 5 dload açman lazım. ÖÇünkü emulede sıra sorunu var hemen hepsinden download alamıyorsun. Emnule aynı anda 300 sourceden bile çekebiliyor :)
edik: bilgisayarın hep açıksa günde 1.7 gb'lık veri indiriyorsun, denenmiştir onaylanmıştır[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ

[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından 16 Temmuz 2005 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mis gibi ice-mod kullanıyorum (kullanmayanı da kınıyorum eheh), harika bir mod gerçekten (freeangel falan hikaye). geçengün evden 1,5 saat için çıktım geri döndüğümde dl'ye bıraktığım 35mp3 çekilmişti (helal vallaha, freeangel ya da gokhanmodda 3şeyi bile aynı anda zor çekiyodum)
ondan kelli gelin ice-mod kullanın[signature][hline]karnım aççç!
googlecik (:
çok klas bi blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KucukHusamettin, 16 Temmuz 2005 14:58 tarihinde demiş ki:
bak black emuleden verim alabilmen için (256 dsl'de) en az 5 dload açman lazım. ÖÇünkü emulede sıra sorunu var hemen hepsinden download alamıyorsun. Emnule aynı anda 300 sourceden bile çekebiliyor :)
edik: bilgisayarın hep açıksa günde 1.7 gb'lık veri indiriyorsun, denenmiştir onaylanmıştır

ya onu biliyorum 22 tane dosya var mesela şu an
cfosspeed kulanmama rağmen patiyi gezemedim emule açıkken
Şuan dc++ açık çok rahat geziyorum cfosspeed sayesinde.
Ama dc++ de filmlerin görüntüleri çok kaliteli olmuyor bazen
bu yüzden emule de daha kaliteli ve çektiğin filmin çözünürlüğünü falanda görebiliyorsun
bu yüzden emule istiyorum
ama olmuyor.
yine açtım 3-5dk dır bekledim veri alamadı bende kapttım.
Çünkü neti mahvetti..[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Fincan modu dedneyim. Kaynağı sağlam bir dosya çekerek gayet yüksek hızlara çıktı. Ayrıca upload'ı da çok kısıtlamıyor. Bunun için birde ayar hedesi varmış e-sipa forumlarında. şöyle en resimlisinden onuda şuraya koyiyim bari...

Fincan mod Resimli Ayarlar[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 16 Temmuz 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
said:
KucukHusamettin, 16 Temmuz 2005 14:58 tarihinde demiş ki:
edik: bilgisayarın hep açıksa günde 1.7 gb'lık veri indiriyorsun, denenmiştir onaylanmıştır

ya onu biliyorum 22 tane dosya var mesela şu an
cfosspeed kulanmama rağmen patiyi gezemedim emule açıkken
Şuan dc++ açık çok rahat geziyorum cfosspeed sayesinde.
Ama dc++ de filmlerin görüntüleri çok kaliteli olmuyor bazen
bu yüzden emule de daha kaliteli ve çektiğin filmin çözünürlüğünü falanda görebiliyorsun
bu yüzden emule istiyorum
ama olmuyor.
yine açtım 3-5dk dır bekledim veri alamadı bende kapttım.
Çünkü neti mahvetti..

emuleden başka hiç bir program kullanmana gerek yok. emule freeangel da downloadını düğşürmeden uploadını 1kb'ye kısıtlayabiliyorsun. Ve şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım ul 1kb dl 24 kb iken emulede paticik konusunda. cfosspeed ne işe yarar onu bile bilmiyorum :) Netlimiter da eskidendi[signature][hline]Msn
Sosyal ağlarda paylaş

gökhanla sırf mp3 indiriyorum, ortalama 7-8, bende mi sorun var?[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
montezaus, 16 Temmuz 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
gökhanla sırf mp3 indiriyorum, ortalama 7-8, bende mi sorun var?

gökhazn değil freeangel ve geçen sayfada verdiğim ayarları yap. En az 10 dosya downloada açık dursun[signature][hline]Msn
Sosyal ağlarda paylaş

bende de gokhan çok daha iyi indiriyor,freeangel ile ortalama 13 ile indirdim 1 ay boyunca baktım ki işe yaramıyor,yeniden gokhan moduna döndüm ve 1 haftadır ortalama 24 den aşağıya inmedi...[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...