Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moonspell ?

jankis

Öne çıkan mesajlar

sefdiimiz bi gruptur.
wolfheart gerçekten mükemmel bir albüm, ama birkaç şarkı da sayıveriim ben, beğenirsen albüm downloaduna girersin:
vampiria
alma mater
trebraruna
bunlar ilk albümden

irreligious diye ikinci bir albümleri var, opium ordandır, güzeldir de. aynı albümden subversion ve mephisto da güzel parçalardır. bi de "perverse... almost religious" diye bi parça var, onu da indir, ne de olsa albüme giriş parçası...

sin diye 3. albümleri biraz yumuşamış bi albümdür, fena diildir. ordan second skin'i indir, hit parça oydu. eğer onu beğenirsen eurotica'yı da indirirsin, onu da beğenirsen bütün albümü indir işte.

kolay gelsin. iyi gruptur moonspell. fernando da yakışıklı çocuktur, aplan tanışmıştı dynamo'da, hatta daha sonra buraya konsere bile gelmişlerdi.

konser de süperdi, kaçıranlar çatlasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
moonspelli ilk öğrendiğim zamanlar hiç sevmemiştim, ama yine de şarkılarını bir kenara ayırmıştım.
şu aralar iyice sevdim grubu, alma mater, vampiria, opium, mephisto dinliyorum zevkli oluyor :)

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Kasım 2004 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

züperdir kendileri,babalardır.
son albümleri(antidote) gaz açısından giğerlerinden biraz daha yüksek dozajda bir albüm.
bütün albümlerini alın dinleyin pişman olmazsınız;)[signature][hline]Alexi_Septimus, 28 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Tanrıya diyalektik materyalizm'i anlatmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

orta 2 de minacik bir welet iken aldığım ilk cd im = WOLFHEART
. metal müziğe mükemmel bir başlangıç yapan moonspell wolfheart dan sonra irreligious adlı başka bir başyapıt cıkardi. sonraki albümler bu 2 sinin yanına bile yaklasamaz ama moonspell kulturu acisindan dinlemeden kalma.

fuuulll mooooOOooooooonn maaaaaadneeeeeeesss !![signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

söylicek bişi kalmamış hehe..süper bi grup diyebilirim..sahne performansları son geldiklerinde müthişti,
harikaydı 10 numaraydı..ondan önce geldiğinde boktandı ama:Pson albümleri de güzel baya dinleyin mutlaka..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
Sosyal ağlarda paylaş

antidoteun 4. şarkısı var bi de, bateriye hasta oldum...
herkesin dediklerine de +1(ınfeqted hariç)
biri sevabına antidote un şarkı adlarını sıralayabilir mi? bilgisayara indirirken almamışım nette de çok kalamıyorum(malum dial-up)[signature][hline]"I don't enslave myself to time, human. There is day and there is night."
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...