Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last Castle (Son Kale)

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

kesinlikle izlenmelii .... (daha once izledim ordan biliyorum)[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bi bazuka yapmıslardı ona hasta olmustum buu filmde borunun içine oksijen tupu koyup vanasına balyozla vurunca tup fırlayıp biyeri vurmustu helal olsun hayalgucu demiştim[signature][hline]benim moderator oldugum site su an cok bişi yok ama siz gelin kayıt olun buyutelim
benim postlarım
galatasaraylılar ultrAslanlar floryada oturanlar gelin bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
said:
trgdy, 18 Şubat 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
borunun içine oksijen tupu koyup vanasına balyozla vurunca tup fırlayıp biyeri vurmustu helal olsun hayalgucu demiştim

gerceklerin ta kendisi ama bu durum hayal gucuyle ilgisi yok . ciddi diyorum .

film guzel gercekten izlemeyen kacirmasin .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...