Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nox'da bişey buldum [mu acaba?]

Sorj

Öne çıkan mesajlar

yani hani westwood a bağlanırken ip girmek zorundaya o ip yi hex editor ile bulup oraya mesela atıyorum ben server kurdum 62.248.1.656 gibi yapıp benım server'a girebilirmiyiz? böyle bişey mümkün gibin görünüyor[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mr_Magget, 03 Mayıs 2004 19:58 tarihinde demiş ki:
ama hex editor bende yok ayrıca bulursam bi kaç saat (gün) öğrenmem lazım :) iyice herşeyi öğrenmem lazım tongaya gelmiyelim :)

hex editor'de öğrenecek birşey yok notpad gibidir aratırsın bulursun değiştirirsin..

hex editorun registerı gelmiş bakamıyorum çekince bi bakarım..[signature][hline]Leylek Blackice
Mail | Web
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
erutan canım cicim kuzum (gıcık olsamda) iyi insan.... dünyada o kadar cok zeki insan varken ve o kadar cok westwood studios hayranı dururken (tabi hep salaksa bilemem) bunu hex editörle deiştirmeyi bi sen m,i düşündün ? sorunun cevabı malesef hayır erutan[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 13 Temmuz 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
nox ilk çıktığı zaman orjinal almıştım (baya bi beklemiştim oyunu ehe) ama bi kere netten oynamak nasib olmadı
bari bi yükliyim bakiyim netten zevklimi diye

survırları kapandıki.[signature][hline]Kaptan Fistan Ve Tayfası
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi aralar bi program çıkmıştı. her türlü multisi olan oyunu netten IP'den oynatıyodu. de neydi program hatırlamıyorum. paticik'i karıştırın burda link vermişti birileri.[signature][hline]You say you're nasty pirates...
...scheming, thieving, bad bushwhackers?
From what I've seen I tell you...
...you're not pirates! You're just slackers!
A pirate I was meant to be!
Trim the sails and roam the sea!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...