Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MATRIX ONLINE VS Diger Oyunlar

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Digerleri Kazanir Cunku Matrix Online'da PvP Olayi Bitik Bisi Ben Oynadim Biliyorum Kimseye Tavsiye Etmiyorum...[signature][hline]SWG - Zanakdorufen Northstar Eclipse - Zamanim Geldi..Ustalar Zamanla Olur Yerini Baskalari Alir....
Wow - baydi..biraktim..
Swg Eclipse Anron - Geri Geldim Lightsaber Cikardim Salliyorum Millete...
Sosyal ağlarda paylaş

PvP'de www.matrixonline.com adresindeki trailerde izlersen anlarsin ilk olarak ole diyim pvpde vuruslari hizli ve seri yapamiyorusun yapacgin vurusur sec sonra puani pafla olan vursun digeri dokunamasin bile gibi seyler var yani noolursa olsun pvpde dusuk lvli olan bile yenebilir ama burda dusuk lvl demek hic bisi yapamamak demek olmus dusuk levellar icin oyun ic kapayici ben kastim yukseldim bisiler anlamaya basladim ama sevmedim arkadasima verdim oda beyenmedi geri verdi :D ole kaldi SWG'ye donduk....www.matrixonline.com'daki Trailerleri Izlersen Fikir Edinirsin PvP Sistemi Hakkinda...[signature][hline]SWG - Zanakdorufen Northstar Eclipse - Zamanim Geldi..Ustalar Zamanla Olur Yerini Baskalari Alir....
Wow - baydi..biraktim..
Swg Eclipse Anron - Geri Geldim Lightsaber Cikardim Salliyorum Millete...
Sosyal ağlarda paylaş

Trailerları izlemiştim zaten de ben beğendim.Her şeyde pvp değildir zaten(söz konusu matrix olunca insan tabi neler bekliyor). Oyun canlı... Her ay hikayenin gidişatına göre video çıkması iyi. Oyunda istediğin yere girip çıkıyosun. Ama daha oynamaya başlamadım :D bakarsın bende sevmem

[Bu mesaj Lisze tarafından 31 Mayıs 2005 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ahah abi zevki nasıl tartısılabilirki wow sucks swg daha kotu !! swg yi kimseye tavsiye etmiom cok aptal bir oyun kilic sallıon fln filan bole aptal motorumsu seylere binion gidion bi playera seyimi 10 santim daha uzatırmısın dion ! oldumu ... ??[signature][hline]Reality is just a fucked up Dream !
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oldu sonucta hayal bir evrenden bahsediyorsun wow cokmu gercekci sen hic sokakta dolasan orc yada troll gördünmü sonucta bunlar bir oyun ve bence swg daha mantikli hic olmazsa basta yaratigin tipini sevmedigin karakterinin tipini degistiriyorsun daha ne dusunsene wowda iyi bir karakterin var lvl60 ama cok kotu bir surati var silsen silinmez atsan atilmaz ayrica SWG daha esnek bir oyun en basidinden ev kurabiliyorsun o evde istedigini yapabiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Al_Thar, 28 Haziran 2005 12:50 tarihinde demiş ki:swg yi kimseye tavsiye etmiom cok aptal bir oyun kilic sallıon fln filan bole aptal motorumsu seylere binion gidion bi playera seyimi 10 santim daha uzatırmısın dion ! oldumu

Boyle kisilerin yorumunada bakmamak lazım.Star Wars konseptini kavrayamayip yada oyunu anlamayipta bok atmak niye ki."Ben begenmiyorsam kötüdür" felsefesinde ilerlemeye devam!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oynayanlar beğeniyor mu Matrix'i. Konuya kaptırabiliyor musunuz? Morp.'un öldüğünü ve yapılan görevlere göre dirilebileceğini duyduğumda bayağı hoşuma gitti açıkçası.
said:
Al_Thar, 28 Haziran 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
ahah abi zevki nasıl tartısılabilirki wow sucks swg daha kotu !! swg yi kimseye tavsiye etmiom cok aptal bir oyun kilic sallıon fln filan bole aptal motorumsu seylere binion gidion bi playera seyimi 10 santim daha uzatırmısın dion ! oldumu ... ??

Aptal motorumsu şeylere biniyon dediğin anda senin Star Wars bilgini bütün ahali öğrenmiş oldu galiba. "bi playera seyimi 10 santim daha uzatırmısın dion !" diyen senden başka kimse görmedim açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela bak şole bişi anlatiyim.Neurophyte diye biri var işte zion için onemli bu bir mish yaparken kill code gibi bişi alıo ama bişi oluo kayboluo fln işte bende tam bilmiom.Sonra Playerlar bunu aramaya başlıor.Işte Zionlar bunu kurtarıp Ziona geri gondermeye çalışırken Machineler kill code u alıp kızı oldurmeye fln çalışıor ve her serverda olaylar farklı bitiyor yani.Mesela benim oynadıgım serverda Machine tarafı kızı oldurup kill code u aldı ama dier server zionlular kızı kurtardı bir serverda ise
machineler kızı buldu ve ziona geri verdi gibi gibi şeyler yani oyun playerlara gore ilerliyor.Wacshowkiler hikayeyin ana temasını yaratıor ama onu ilerletmek playerlara kalıyor..[signature][hline]Amidala lvl 50 fire/devices-coh
Helcaraxe lvl 34 Karate/Aikido Master-mxo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Redeagle, 09 Temmuz 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar oynayanlar beğeniyor mu Matrix'i. Konuya kaptırabiliyor musunuz? Morp.'un öldüğünü ve yapılan görevlere göre dirilebileceğini duyduğumda bayağı hoşuma gitti açıkçası.
said:
Al_Thar, 28 Haziran 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
ahah abi zevki nasıl tartısılabilirki wow sucks swg daha kotu !! swg yi kimseye tavsiye etmiom cok aptal bir oyun kilic sallıon fln filan bole aptal motorumsu seylere binion gidion bi playera seyimi 10 santim daha uzatırmısın dion ! oldumu ... ??

Aptal motorumsu şeylere biniyon dediğin anda senin Star Wars bilgini bütün ahali öğrenmiş oldu galiba. "bi playera seyimi 10 santim daha uzatırmısın dion !" diyen senden başka kimse görmedim açıkçası.

duyduguma gore matrix onlineida soe almis eger oylese basliyabilirim o kadar guzel bir oyuna benzemiyor ama hikayeyi yonetme olayi super bence sirf bu yuzden oynanir
Sosyal ağlarda paylaş

Soe online oyun yapma işini pek iyi beceremiyor aslına bakarsan. SWG on kat daha iyi olabilirdi bana sorarsan. İçerik yaratamamak gibi bir dertleri var adamların. Ama online oyunu oyun yapan şey girdiğin evreni bilip sevmek("motorumsu şeylere binip gidiyorsun" hıh) ve sağlam oyun içi bir gruba katılmak oyunu her daim canlı tutar. Yani hangi evren sana daha uygunsa odur. Sevmezsen çık ve iade et:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pentotal, 07 Temmuz 2005 12:22 tarihinde demiş ki:
said:
[b]Boyle kisilerin yorumunada bakmamak lazım.Star Wars konseptini kavrayamayip yada oyunu anlamayipta bok atmak niye ki."Ben begenmiyorsam kötüdür" felsefesinde ilerlemeye devam!

bende zaten zevki nasıl tartışabiliyorsunuz dedim amacım bok atmak degil herkez begendigi oyunu oynar ama diger oyunlarla kıyaslama yapılmamalı zevk konusunda..... kızmayın bana simdi =)[signature][hline]Reality is just a fucked up Dream !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...