Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18 yıl önce hani vardır ya dunyaya gelmek gibi bişi hani vardır ya sonra unutulmak yada onun gibi bi

Quivalen-soth

Öne çıkan mesajlar

Ya bu, ordan gun aldim burdan verdim,su yastayim muhabbeti hep tartisma konusu olur.. Ekim 1987 dogumluyum,simdi ben 18 yasindayim diyorum,millet yok daha 17 sin dio.. Halbuki Turkce de De Da eki icinde bulunma demek deil mi ? 18 yasinDAyim demek , 18 in icindeyim demek-ki bu bnm durumumu izah ediyo. ( oy veremiorm devlet baba kabul etmio o ayri :P )[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

18 ilk bastığm günler aklıma geliyorda zaman ne çabuk geçmiş=P (şimdi 21 e giricem kısmetse.)

Vaybe dedim. beni almayan her bara gittim sabahlara kadar eğlendim. hepsinden kendimce öcümü aldım. sonuç? olan bizim pamuk ellere oldu. o yyüzden pek kapılma bu reşit hayallerine;)

Ve tabi DAha nice senelere. hoş geldin reşitler arasına :P[signature][hline] "fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu....."

Sosyal ağlarda paylaş

her geçen yılla birlikte hayata dair başka gerçekleri ögreniyorsun, o saflık yok olup gidiyor...17 yaşındayım, küçük olmanın, oradaki saflığın, en küçük şeyle mutlu olmanın tadına özlem duyuyorum.

Elbet bir şeyler gidecek, sen elinde kalanlara ve şu andan sonra geçeceklere bakmak zorundasın, anlamsız oluyor öbür şekilde

gereksiz melankoli yaptık=)

Mutlu Yıllar, dilerim hayatında her şey senin dilediğin gibi olur

:tebrikz:
:tebrikz:[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

Sosyal ağlarda paylaş

ilk 18'ime girdiğim de beni de bi heyecan sarmıştı ama uzun sürmedi yani=)
hatta baya hızlı geçti 22 oluverdik bile=)
mutlu yıllar=))[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

1 sitem bu arada

nerdeyse 2.buçuk yıllık patiyim 2yılın dogum gunu tebrikz olayım _gzm_ in 1 yılkine eşit nerdeyse

*!böhühühea*

edit:üstüne üstlük 2 senedir de unutuluyorum
*!böhühühüühühüeaaa*[signature][hline]Peace Sells...But Who's Buying?
I WANNA GET FREE!!!!

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 13 Temmuz 2005 21:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dogum gunlerini unutan insanlardan nefret ediyorum.hele bi de unutup da caktırmama cabası icinde kendi kendini yiyenlerden ayrıca bi nefret ediyorum.[signature][hline]buyuklerimin ellerinden ,kucuklerimin gozlerinden,yasıtlarımın iki kaslarının arasından operim.derin saygılarımla....
iRiN bacınız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 13 Temmuz 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
1 sitem bu arada

nerdeyse 2.buçuk yıllık patiyim 2yılın dogum gunu tebrikz olayım _gzm_ in 1 yılkine eşit nerdeyse

*!böhühühea*

edit:üstüne üstlük 2 senedir de unutuluyorum
*!böhühühüühühüeaaa*

senide anan kız doğursaymış[signature][hline]BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leath, 13 Temmuz 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
olume bir sene daha yaklastin,mutlu yillar.

eheh güzeldi. mutlu yaslar.[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi

[Bu mesaj Sixoms tarafından 13 Temmuz 2005 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...