Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silahları Nasıl parlatabilirim?

Lucifer

Öne çıkan mesajlar

ya millet silahlarını böle con con yapıo parlıyo hangi scroll ları basmak lazım onun için ? bide silihıma hp yada str eklemek istiom o scrollar ne kadar eklio bitanesi mesela hp scroll bidene koysak ne kader ekler ardarda kaç tene ekleyebilirim ? bide bu hpleri hangi koşulda silaha basamayız bir yardım ederseniz memnun olurum ;)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 13 Temmuz 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
sana söliyeyim şimdi forget teampela gir sonuna kadar dayan seninde olsun

o hikaye kardeş ben asasin ile sonuna kadar dayandım hatta son dkkalarda gizlene gizlene sonunda forgatten bitti server bütün yaratıkları yatırdı biz cafece havalara uçtuk geçtik diye server moradona yolladı bizi ve baktık ki babayı almışız yanlız içerde kalan 4 kişi daha vardı belki onlardan birine vermiş olabilir bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 13 Temmuz 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
Silahlara hp bonus eklenemez.Sadece uniqe itemlerda var onarıda zaten sen eklemiyorsun.Bir silahın parlaması için ya uniqe item olması ya da +8 olup posion eklemelisin.+8/80 posion olmalı yani.

edit=posion veya elemtal basarsın fire/light/gilacierde yapğblirisin yani kırmızı veya beyazımsı mavide olabilir am damgede yararı olmaz sadece şaşalı olur:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 13 Temmuz 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
sana söliyeyim şimdi forget teampela gir sonuna kadar dayan seninde olsun

chest leri kazanmak için 30 dk içeride kalmak yeterli değil.Spawn olan tüm yaratıkları öldürmek de gerekli.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

denedim işim yoku ts scroola hayvan oldum am yaratıkları öldürmedim 30dk sonunda dbeni dışarı attı:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...