Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğalgazı kestiler bi bakıverin.

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Sabah zil çaldı uyku sersemi açtım adam geldi ödenmemiş borcunuz var doğalgazı kesiyorum dedi bişey demedim.

Bu doğalgaz borusunun oraya Kırmızı bi kelepçe gibi plastikten bişey taktı.

E şimdide benim kahvaltı yapmam gerek yemek ısıtmam gerek o kelepçeyi çıkartsam açılır mı ?

Sorun olur mu ?[signature][hline]bla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dominic, 13 Temmuz 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
sokersen ve odemezsen cezasi var, odersen problem olmaz. ucretsiz kullanmak diye birsey yok cunku, sen actigin an faturana yazmaya devam ediyor.

adamların amacı zaten seni ödemeye mecbur etmek. yaptıkları şey de tamamıyle yasal. eğer sen onu sökersen ve ödemeden kullanmaya devam edersen, periyodik fatura kontrolünde adam sana fatura kesmemek niyetindeyken bi bakacak aa kelepçe yok. ama bunun doğalgazı kesik gözüküyor. hop mahkemeye(evde değilsen. evdeysen biraz tatlı dille biraz yeşillik "an"ı kurtarabilir :-))[signature][hline]Star Wars Galaxies
Eclipse-Khas'bin Qebex
Long Live Emperor...

Bunu yazan tosun, Force sizinle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 13 Temmuz 2005 14:14 tarihinde demiş ki:
elektrikte kapattıkları gün ödemeye gitmiştim, cumaydı herhald, kendiniz açın demişlerdi eve geldim açtım bi sorun falan da olmadı. tabi doğalgazda daha sıkı tutuyor olabilirler.

ama sonuçta ödedikten sonra açın dediler deil mi? yani herifler işleme sokmuş...[signature][hline]Star Wars Galaxies
Eclipse-Khas'bin Qebex
Long Live Emperor...

Bunu yazan tosun, Force sizinle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 13 Temmuz 2005 14:12 tarihinde demiş ki:
Şimdi ben sökücem bunu.

Yemeğimi ısıtıcam.

Yarın gidip ödeyeceğim hemen.

Problem olur mu ?

olmaz ama yarın mutlak yatır.birdee bi görevli şans eseri oralardan geçerse..[signature][hline]The Rushing
Basketbol Yazarı
[b]I Love This Game BecauseLos Angeles Lakers andKobe Bryant
Sosyal ağlarda paylaş

Valide ile konuştum çıkart yarın ödeyeceğiz dedi.

Gidip çıkartıyorum.

Faturanın arkasını okudum şöyle bir madde var =)

Borç yada başka nedenlerden dolayı kesilmiş olan doğalgaz yalnızca İGDAŞ tarafından açılabilir.Açma işlemi yapılmadan gerçekleşen tüketimler için usülsüz ceza bedeli uygulanır.[signature][hline]bla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...