Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnönü Stadı Türkiye'nin Wembley'i oluyor...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Vodan...
Sende biliyorsun ki Beşiktaş stadının herzaman dolu olduğunu.
Şampiyon olduğumuz sezon dolu değildi stad çünkü artık her maçı kazanan bir takım vardı.Tarafar sonucu biliyordu gitmiyordu sıkılıyordu.
Bana kalkıpda rutin lig maçlarından bahsetme.
Gs maçında Atatürk Olimpiyat stadını dolduramadı o çok büyük taraftarınız.10k kişi mi ne geldi.
42bin kişilik stadını sen kaç maçta dolu gördün ?
Bütün büyük maçlarda doluyor sadece.
Büyük maçların hepsi dolar.Merak etme...
Eğer idrak edebilme gibi bi yeteneğe sahip olsaydın orada en kötü günde bile stadın dolduğunu anlardın
ama dediğim gibi işte..[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Adam hala sende biliyosun diyo evet biliyorum. Aşağıdakini oku;

Doldurmaz demiyorumki.
En ucuzu 20 milyon olan biletlerle, kapıları açmadan rutin bir lig maçında o stadı (55bin kişi) dolduramaz diyorum idrak etme yeteneği dedin ya, hani kendinde olduğunu varsayarak.. İşte bu ikisinin arasındaki farkı idrak edemeyen birinin söyledikleri çok komik duruyor.

Ayrıca şu Olimpiyat stadındaki derbi maçından bahsediyorsun. O maçtaki bilet fiyatlarından senin haberin varmı? Yoksa buyur git o günün topicine bir oku bakayım. Yok dur ben sana kısa bi özet geçeyim en iyisi. Şampiyonlar ligi finali öncesinde İstanbulda ve Atatürk Olimpiyat stadında bir maç yapılması isteniyordu. Dünya'nın 3. büyük derbisi olarak gösterilen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi de en çok olay çıkan maçlardan birisi olduğundan o kupa finali için özel olarak bilet fiyatları standartların 3 katından başlamaktaydı. Maçtan sonraki günlerin gazetelerini açıp bakarsan göreceğin şeyde bilet fiyatlarının aşırı yüksek oluşu sebebiyle insanların maça ilgisiz kalmasıydı.

Burada bjk stadı dolduramaz diyen tek kişi olmamama rağmen birtek benim şahsıma ve cevap hakkı doğuran mesajlar atman sebebiyle tüm mesajı malesef sana cevap olarak yazmak zorunda kaldım. Diğer kullanıcıları ilgilendirmediği içinde small yapma ihtiyacı hissettim. Özel mesaj atmama sebebim artık senin tavrından rahatsız olduğumu tüm forum üyeleri huzurunda belirtmek istememdir. Sürekli insanların şahıslarına hitaben ortamı germeye yönelik mesajlar atıyorsun. Burada konunun gidişatına göre birşeyler tartışıyoruz fakat sen çıkıp Vodan saçmalamış diyorsun. Sen kim olarak benim fikirlerimi düşüncelerimi saçma bulabilirsinki? Burada kimsenin haddi bir başka kimsenin fikirlerini saçma bulmak değil. Hepimizin burada oluş misyonu kendi doğrularımızı diğer insanlarla paylaşmaktır. İsteyen doğru olarak nitelendirir isteyen yanlış. Fakat kimse kimseye saçmalamışsın diyemez!

Umuyorumki bu mesaj senin şahsını kaale alarak yazdığım son post olur ve birdaha bana cevap verme zorunluluğu hissettirecek bir yorumda? bulunmazsın! . (nokta bold)[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

LoL Vodan a bak sen tartışmayı öğrenmiş.
Ne güzel ne kadar kibar yazmışsınız sayın vodan aynı üslüpla cevap vereyeyim...

İmla hataların olmuş azizim düzeltseydin keşke...

Sayın Vodan ;
Kendi dediğiniz sözlerle çelişiyorsunuz.İlk olarak Fenerbahçe taraftarının bilet fiyatları yüksek olsa bile maça geldiğinden bahsediyorsunuz.
İkincil olarak FB-GS maç biletlerinin fiyatlarını bahane ediyorsunuz.
İlk önce kendinizle çelişmemeyi öğrenin sonra tartışalım...
İnönü yü ve Beşiktaş taraftarını yıllarca herkes gördü. Tabiki siz objektif bir yorum yapamadığınızdan ve yapmak istemediğinizden doğal karşılıyorum yorumlarınızı...
Bunu geçiyorum artık sanırım sizin anlayacağınız yok ama umarım birgün anlarsınız...
Ben istediğim kişinin görüşünü KENDİME GÖRE saçma bulmakta özgürüm.
Sizin sıfatınız ise bana "sen kimsin ki" demeye yetmez.Yetmeyecektirde...
Ben sizin yorumunuzu ister saçma bulurum istersem güzel bulurum.Buna hiçkimsenin karışmaya hakkı olamaz..
Eğer ki çok sıkıldıysanız yorumlarımdan. Forumlarımızda "ignore" özelliği var.
Onu idrak ettiyseniz kullanabilirsiniz ve benim yazdığım yorumları görmeyebilirsiniz...
( kendime misyon edindim bunları söylemeye :p )
Neden mi size cevap verdim...
En körükörüne yorum yapan en saçma yorum yapanın siz olduğuna karar verdiğim için...

İyi günler dilerim aziz dostum...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 12 Temmuz 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
black adam insan gibi konusmus senle. sende dalga gececegine otur insan gibi konus. heh.

ben ne gibi konuştum azmo ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 12 Temmuz 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
said:
Vodan, 11 Temmuz 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
bizim stadda en ucuz bilet en dandik maçta 15 milyon oluyo ve hava kötü değilse stad doluyo.

ben yanlış stada gidiyorum herhalde...
Nedense Elazığspor
sebatspor maçlarına Kapalı da 50 milyon verdiğimi hatırlıyorum.

bizim stadmı değişti ?

3 büyüklerde biletix fiyatları tayin ettiği için fiyatlar aynıdır.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 12 Temmuz 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
Dolduramaz diyenlere cevap veriyim...

2 sene önceki Lazio maçı
Yeni ve Eski açıkta bir koltukta 3 çift ayak vardı.
Ben ilk defa bu kadar kabalık görmüştüm.

Vodan gene saçmalamış seviyorum bu adamı ya...

hehe o sene butun uefa maclarına gıttım

ve hemen hemen hepsındede tek koltuk 3 ki$i inalnılmaz bısey tabi mac esnasında bısey farketmıyor ama acaıp fazla seyırcı var

hıc bır takım cok kotu olursa takımı 55 bın kısıyı zor bulur
fener de o 3 4 yıl once cok kotu oldugu donemde bıletlerı neredeyse sudan ucuza verıp dolduruyordu ınsanları bunun kaidesi boyle[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Aziz Yıldırım ın bedava bilet dağıttınıda unutmamak lazım.
Hatta kaç kere fener maçları bedava olmuştu...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 13 Temmuz 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 12 Temmuz 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
black adam insan gibi konusmus senle. sende dalga gececegine otur insan gibi konus. heh.

ben ne gibi konuştum azmo ?

her zamanki agresif ve alayci blackchaos gibi ;)[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... test surusundeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...