Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

geçen bi sith lord oalrak bitireyim deidm.. ama baktım konuşmalar çok aptalca gedi arada LS point de aldım.. genelde gri idim.. prestige class seçemedim :( visas a iyi davranayım dedim.. handmaiden konuşmuyo :(.. deli oldum en sağlam karakter gitti :(.. vs.vs.. sinir oldum jedi weaponmaster harbi daha güzelmiş.. (yola geldim sam :P)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben iki türlü bitirdim de sonu tatmin etmedi ikisinin de sonu aynı oluyo arada ufak tefek atraksiyonlar dışında yada ben bazı sorulara yanlış fln cvp verdim beceremedim o yuzden onu merak ettim :)[signature][hline] Bazı şeyler için iyi olmak yetmiyormuş.
Sevilmek için aşk için iyi olmak yetmiyormuş ...
Bitti zor oldu ama bitti yapamadım benim başka bir kalbi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 29 Mayıs 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
geçen bi sith lord oalrak bitireyim deidm.. ama baktım konuşmalar çok aptalca gedi arada LS point de aldım.. genelde gri idim.. prestige class seçemedim :( visas a iyi davranayım dedim.. handmaiden konuşmuyo :(.. deli oldum en sağlam karakter gitti :(.. vs.vs.. sinir oldum jedi weaponmaster harbi daha güzelmiş.. (yola geldim sam :P)

Stasis field + Litnik + Litnik = 67 ölü
Ayrıcana Force Crush gibi süper forcelar olunca Weaponmaster'ı da ağlaırsın.[signature][hline]CEO of the Holy Inquisition Corp
"Biz insan yakıyoruz."
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk bir heyecan ile satin aldim,eve gittim,kurdum
ertesi gun oyunun bittigini credits ekraninin cikmasindan anladim.
tesekkurler kotor2.
tek kelimeyle rezalet olmus.ortamlarin grafikleri de hep ic bayici renklerden secilmis,daha da guzel olmus(kotor1 bu acidan daha basariliydi)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

oynadıım yere kadar başarılı buldum ben. ama bir sorun war
şu jedi kadının oradan ebon hawk a biniyorum. cinematic geçiyor. ondan sonra gemideyken pat diye siyah ekranla karşılaşıyorum. save falan edince 0.3 sn falan görünüo ekran onun dışında sadece mouse ve her türlü char ekranını görebiliyorum.map i açıyorum o da bembeyaz. bi de quicksave ede ede göriim dedim karakterin ileri geri flaan gitmediini farkettim. o noktada load da olmuyo kaç kere tekrar bindim gemiyo yok yine aynı şekilde. grafik ayarlarıyla da oynadım ı-ıh olmuyo. buna çözümü olan war mı?[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

ya başlıucam oyuna da öbür bilgisayarda harddiscleri de sökmek zor geldi bakalım ne zaman crossover kablo alırsam başlıcam oyuna artık ama iyi diyorsanız bitiririm artık bunu yarıyılda kotor 1 yazın kotor 2 bitirir yoluma devam ederim[signature][hline]Unutmayın duyduğunuz çığlık düşmanızın çığlığı değildir dostunuzundur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 01 Haziran 2005 02:53 tarihinde demiş ki:
oynadıım yere kadar başarılı buldum ben. ama bir sorun war
şu jedi kadının oradan ebon hawk a biniyorum. cinematic geçiyor. ondan sonra gemideyken pat diye siyah ekranla karşılaşıyorum. save falan edince 0.3 sn falan görünüo ekran onun dışında sadece mouse ve her türlü char ekranını görebiliyorum.map i açıyorum o da bembeyaz. bi de quicksave ede ede göriim dedim karakterin ileri geri flaan gitmediini farkettim. o noktada load da olmuyo kaç kere tekrar bindim gemiyo yok yine aynı şekilde. grafik ayarlarıyla da oynadım ı-ıh olmuyo. buna çözümü olan war mı?

Ekran kartın ATI marka ise son driverları kurmayı dene KOTOR 2 ile ilgili birçok düzeltme var.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

Son yamayı yüklediğin halde sorun yaşıyorsan yapabileceğin pek bir şey yok ve malesef bu durumda olan çok kişi var. Obsidian forumlarında isyan edenler var. Adamlar paralarıyla rezil oluyorlar.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

hani küçük bi ihtimal ama oyunun içinden gelen directx ve oyun çıktığı zaman piyasada olan kart sürücüsünü yüklersen belki çalışır.. dicem ama bence senin oyun kurulumunda bi hata ver.. bleki badsecot fln oluşmuştur ( hani 14 mblik badsectorüm 254 ayrı kümeye bulaşınca o 100er kilobyte lar makniayı sağpıttırmıştı.. sendede öyle biş viardır belki.. gözden kaçan ufacık bad sectörler)
yada saveleri alıp bi reinstall yapman çözebilir.. cinematicleri kapamayı denedin mi?[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

okul ve finaller dolayısıyla daha bugün bitirebildim oyunu. tek kelimeyle inanılmaz. oyunun soundtrack'ini arıyorum, bulan varsa yollayabilir mi bir şekilde? ya da en azından lightsaber ses efektlerini(treble'ı fazla olanlardan) ve combat müziklerini..

zaten gereken yorumlar yapılmış, bir daha yorum yapmaya kasamayacağım sanırım. şunu merak ettim bir tek; off-hand'e short lightsaber alırsak, daha az mı penalty oluyor? yani daha etkili oluyor sanırım?[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar insanlara özel mesaj kasmayayım en iyisi burada derdimi anlatayım bana Atris'in akademisinde alınmış (Atris'le ilk karşılaşmamızda yani) bir save lazım eğer elinde olan varsa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirse çok sevinirim. İlginize şimdiden teşekkürler. :)[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Coldwind, 13 Haziran 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
oyunun soundtrack'ini arıyorum, bulan varsa yollayabilir mi bir şekilde? ya da en azından lightsaber ses efektlerini(treble'ı fazla olanlardan) ve combat müziklerini..
[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Coldwind, 13 Haziran 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
şunu merak ettim bir tek; off-hand'e short lightsaber alırsak, daha az mı penalty oluyor? yani daha etkili oluyor sanırım?

Evet ama sadece 2 fark oluyor attack bonusta, o da damage farkına deymiyor.

edit : Ki double bladed saber kullanıldığında zaten bir fark olmuyor hem de damage ı çok daha fazla oluyor [signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 14 Haziran 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...