Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

said:
Sith_Lord, 15 Şubat 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
beyler lightsaber ı hangi bölümde alıcaz ? lütfen söyleyin !

ilk dantooine'e git orda işin bittiğinde saber da tamam oluyor[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

olabilecekler:
1-ekran kartı ve/veya ram ve/veya CPU tam olarak olmasa da yetersizdir ve daha sen açamadan ısınıyordun windowsa atıyordur.
2-cd bozuktur. bir sürü yalan kotor 2 var piyasada.
3-oyun 4 cddir.hani beta falan da kakalayabilirler onu söyleyeyim dedim.[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

4 cd ebdeki ve tanıdık bi yerden aldım. seninkiyle aynı versiyon muhtemelen cunku bi tane dosyada hata verdi bende de models.bif dosyası. gerci pek credits dosyası ismine benzemiyor ama olsun.[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 15 Şubat 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende süper, sorunsuz çalışıyor ama daha ilk bölümdeyim.. :-)

torrent'ten 4cd indirdim, dvd'ye geçirdim mis gibi oldu.. :-p ben de bozuk dvd sürücü yazmıyor diye çıldıracaktım dün gece. ama oyunla ilgili hoşuma giden bişi baştan jedi diye başlanması. ilk oyunda abuk gubuk "yok kasayım lvl atlamayayım da jedi olucam" gibi saçmalıklar vardı. burada gönül rahatlığıyla karakter tasarlanabiliyor en azından..

ama hoşuma gitmeyen bişi ilk oyundaki kadar iyi olmaması çoğu modellerin. iyi olmaması derken tarz olarak kastediyorum, mesela kısa, düz saçlı sarışın bir revan yapmıştım bayan.. cool ötesi hale gelmişti malak'ı tokatlarken.. 8-) burada bazı modellerin aynıları var ama onu koymamışlar mesela, hayalkırıklığına uğradım.. :-)

bu arada insan cidden vtm: bloodlines'ı oynamasaymışım diyor, source'un dialoglardaki surat mimiklerini olayını tattıktan sonra rpg'lere bakışı değişiyor insanın.. karakterler süper de işte mimik olayı eksik..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 15 Şubat 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
4 cd ebdeki ve tanıdık bi yerden aldım. seninkiyle aynı versiyon muhtemelen cunku bi tane dosyada hata verdi bende de models.bif dosyası. gerci pek credits dosyası ismine benzemiyor ama olsun.

yok bende credits yazıyor zaten..sendeki başka bir sorun..
sistemde sorun yok gibi..[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben bi şey sorucam

şimdi bizim lightsaber tekli mi olacak çiftli mi? seçme şansımız olacak mı?

ayrıca eğer bu çiftli bi lightsaber olursa, bunun feati çift el feati mi yoksa tek el feati mi olur? yani iki silah feati var ya bi tane, o bunu etkiliyor mu?

ayrıca 2 lightsaber taşıyabiliyor muyuz?

sizin önerileriniz nelerdir?

ayrıca hala light jedi guardian için force söyleyen çıkmamış. force ve featlerinizi duymak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç hayat bilgisini izledin mi bilmiyorum,orda ceyhun yilmazin oynadiği karakter ayni böyle soruyor.Görünce dayanamadim bende soracam.
1)hem dark hem light olabiliyormuyuz?
2)olabiliyorsak ne kadar light olabiliyoruz?
3)bu bi çelişkimidir?[signature][hline]Eamer Strider
Sosyal ağlarda paylaş

bombacı gördüğüm kadarıyla bütün combat sistemi ilk oyundaki gibi, dual-bladed'lar çift silah gibi ve ilgili feat'lerden etkileniyor. tek olayı bir silah kullanman, upgrade yapmakta ve dmg'de avantajlar vardı, aynı olması lazım olayın. ben ilk oyunda dual-bladed gitmiştim ve her vuruşta 40-45, turn'de ortalama 200 dmg veriyordum critical'lar hariç. kotor 2'de critical strike passive feat'den aktif feat'e dönüştürülmüş ve şahsen berbat buldum.. ama ilk oyundan aynı kaldığını gördüğüm burst of speed var ki kesinliklikle öneririm, hem def hem de turn başına 2 ilave saldırı veriyor, üstüne bir de iki katı hızlı koşuyorsun ki ilk oyunda kenshin misali kasırga gibi esiyordum.. :-p

feat olarak da işte kendi kafana göre belirleyebilirsin ama ilk oyunda sürekli power attack kullanıyordum zira rank arttıkça penalty artmıyordu iwd2 ve nwn gibi. burada da aynı gördüğüm kadarıyla, onu kullanmayı düşünüyorum sürekli zira attack bonus zaten tonla geliyor herşeyden.. (karakteri zaten 18 str 14 con ile başlattım heh biraz fazla pp'ci oldu gibi)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa adam kaynadı arada bi soruma cvp verin pls nolur beyler hani 2 ci bölümde sanırım bilmiyorum işte ebon hawk a bindim ondan sonra bi gezegene gittim sonra beni tutukladılar o bölümde takıldım kaldım nasıl geçicem sanırım başlardayım ben tutuklandım beni hapse götürdü officer bilmem kim adını unuttum ne yapcam dolaşıp duruyorum !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hiç hayat bilgisini izledin mi bilmiyorum,orda ceyhun yilmazin oynadiği karakter ayni böyle soruyor.Görünce dayanamadim bende soracam.
1)hem dark hem light olabiliyormuyuz?
2)olabiliyorsak ne kadar light olabiliyoruz?
3)bu bi çelişkimidir?

1)evet olabiliyorsun
2)istediğin kadar light veya dark oluyosun:)
3)?!?
Sosyal ağlarda paylaş

tek'e de kafam girsin, obsidian'a da! elektrikler kesildi, şimdi oyunu açınca default olan çözünürlük&tazeleme hızı beşte bir fps'ye filan iniyor, alakasız bişi seçmek gerekiyor normal oynaması için. hay bu kgk'yı da alayım kafasına atayım kim kestiyse elektiriği! usandırdılar insanı..

ekleme: bir de oyun fullscreen açılmıyor, neredendir bunun ayarı? ilk yüklediğimde bir kere fullscreen açıldı, bir daha açılmadı mübarek..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 16 Şubat 2005 07:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...