Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conquer Online

Zerglingtr

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bütün Pati'lere tavsiye ediyorum ve oynamanızı istiyorum oyunu Conquer Online sitesinden indirebilirsiniz. Başlayan arkadaşlar Tiger adlı serverda baslayıp Whisper'den Zerglingtr ye yani bana ulaşırlarsa elimden gelen bütün yardimi yapacagim ve yapmaya calisacagim serverda Türkler baya var sizide aramizda gormekden büyük mutluluk duyacagiz...[signature][hline]GM Gören Masum PLAYER!! Koçum Benim!!
Zor oLanı ßa$arırım. İmKanSız ßiraz Zaman aLir...

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bende aylar önce başlamıştım fakat sonradan çok amaçsız geldi bıraktım. Arkadaşlarım devam ediyorlar halen Turqoise isimli serverdalar onlar. İsmi Türk ü çağrıştırıyo Türklerde benim gibi burayı tercih eder diye ona girmiştim :)

Keşke biraz oyunu anlatsaydın daha cazip olurdu insanlar durduk yerde ~500mblik dosya download etmek istemeyebilir..[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

level sistemli bir oyun. pwp ler uo nun aksine tecrubeye degilde level e ve item a bakiyor.. karakterinizi gelistirmek icin makina basinda olmak zorunda degilsiniz box area da karakteriniz makro ile calisarak gelisebiliyor hoş olan bir durum ise bazi oyuncularin dolar ile satin aldiklari upgrade taslarinin random olarak npc lerden dusmesi ne kadar vakit gecirirseniz o kadar şık oluyorsunuz. guild , chat , party ,questler in coklugu , yarismalar, pwpturnuvalari , reborn olayi summonlar dance scrollari madencilik( para kazandirdigi gibi gem de dusuyor ) pazar alani , item lar soketli , katiller jailden cikmak icin jail maden de bir sure calismak zorunda )bir kac tane gold ore bulanakadar ) , aklima simdilik bunlar geldi.. karekterimi ucret karsiligi devretmek isterim lvl 81 fire mage , süperior itemlar 2 socketli backsword .server :tiger ,turk guildi vardi zerling ile irtibata gecereniz size guild ismini verecektir. ilgilenenler pm lutfen . iyi eglenceler

[Bu mesaj jashua tarafından 09 Temmuz 2005 14:06 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj jashua tarafından 09 Temmuz 2005 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj jashua tarafından 09 Temmuz 2005 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...