Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garbage son klibini istanbulda mı çekmiş...

umutsavaci

Öne çıkan mesajlar

dün gece mtv izlerken shirley manson ablamız çıkınca orda bi duraksadım klibi izliyorum herşey hoş güzel biyerde yürürken arkasında POLİS (türkiyedeki formalardan giymiş) yazan bi adamla yürürken çekilmiş ,hamamda çekilen kısımları, boğazdan vapurla geçerken çekilmiş ... heralde burası kesin istanbuldur ...
izlerken böyle bir memleketimle gurur duydum :)[signature][hline]...:::Married With Children:::...
www.valinor-uo.com Anadolu Üniversitesi FRP topluluğu
Sosyal ağlarda paylaş

Dün dreamtv de rockistanbul konseri vardı. Orda dedi İstanbul'da çektik diye.
Bir de Jennifer lopez geyiği vardı ama orayı pek anlamadım. Hakikaten jenifırlopez resmi açan mı oldu??[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide rock ist. ark. dedi shirley manson kıçını fln acmış dogrumu bu olay ?[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada shirley etek acarkenki goruntusunu kaydeden varmı merak ettimte :)[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

O diyalog soyle gecti tamamen:

- What is that? Is that Jennifer Lopez?

Karsıdaki bisi diyo ama duyamıyoruz tabii

- Why are you showing me a picture of Jennifer Lopez? Is this some kind of Turkish tradition?

Buda cok iyi kafası karısmıs taklidi yapıyo kendisi eheh. Sonra da "hah" diyip etegi acıyo zaten.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok komikti ama merak ettiğim gerçekten j.l. resmi açan oldu mu? Olduysa niye? Bir insan niye festivale jl resmi götürür? Ayrıca anu göstermek ne demek? Ne mesaj verilmeye çalışıldı bunları anlamadım?[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet, 01 Temmuz 2005 12:38 tarihinde demiş ki:
Çok komikti ama merak ettiğim gerçekten j.l. resmi açan oldu mu? Olduysa niye? Bir insan niye festivale jl resmi götürür? Ayrıca onu göstermek ne demek? Ne mesaj verilmeye çalışıldı bunları anlamadım?
[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
Sosyal ağlarda paylaş

Bisey gosterdiler orda da ben gormedim ne oldugunu ama bi arkadas evet acıldı gordum lopezi dedi. Yuksek ihtimalde festivalde bol bol dagıtılan blue jeanların birinden bulmuslardır jennifer lopez posterini, beles dagıtıyolardı ortalıkta zaten. Ne anlama geliyo onu bilmiyorum bi suru sey olabilir ama onu gosterene sormak lazım.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...