Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lerooy lerooy

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

ya bu videonun ko la ilgisi yok ve hala anlamadım leeroy ne demek orda bi adam var AFK leeroy fln yazıyo adam ismimi bu leeror deli gibi bağrıyolar leero leeroy diye :S :(:( anlamadım ya[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 09 Temmuz 2005 09:59 tarihinde demiş ki:
ya bu videonun ko la ilgisi yok ve hala anlamadım leeroy ne demek orda bi adam var AFK leeroy fln yazıyo adam ismimi bu leeror deli gibi bağrıyolar leero leeroy diye :S :(:( anlamadım ya

no comment! >.< NvM >.<[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Heh açıkçası kimse bilmiyo baksana açıklama bile yapamıyolar.
Hani derlerya bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış.Buda ona benzer bişey.
Elemanın biri arkadaşına bağırıyodu herhalde leeeroy diye.Bunlarda bir sevniç ünlemi olarak algılasa gerek.
Video ile bir alaka bulamadım.Zaten leeroy mudur nedir gayet saçma bişey.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Eleman o an afk olduğu için dinlemişyor konuşılanları ve direk dalıyor içeri girerkende lerrrrrrrrrrroooooooooooyyyyyyyyyy diye böğürüyor bu bazı online oyunlarda bir nevi sembol gibi bişi oldu dalarken kullancan 8-)[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

amuhahhaahha bide bu blood ların greast larını izlemiştim orda cape quest ( pelerin görevi) yaparlarkende lerooy lerooy diye baırıyolardı. ondan dedim :D[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 09 Temmuz 2005 10:06 tarihinde demiş ki:
Heh açıkçası kimse bilmiyo baksana açıklama bile yapamıyolar.
Hani derlerya bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış.Buda ona benzer bişey.

hayır. kimse bilmiyor değil.
olay "aramaya inanın pls" de bitiyor :)
http://forum.paticik.com/view.php?id=120520
http://forum.paticik.com/view.php?id=120850
http://forum.paticik.com/view.php?id=126247

said:
Sin, 01 Haziran 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
leeroy denilen olay bi wow moviesi

10 12 kişi UBRS ye gidiyolar, egglerin oldugu oda onunde muhabbet ederlerken
leeroy denilen eleman iceriye dalıyor imnue acıp.. butun odadaki eggleri patlatıp whelpleri gruba cekiyor, o arada grup fear atıyor, fear atıldıkca daha cok whelp cıkıyor
grup hala lamerlik yapıp egglerin ustunde doalnıyor
sonra yukarı kattaki dragonlarıda cekiyoalr felan
ole düzmece bi olay, ilk izlenildiginde komik gozuken sonra milletin aptal aptal leeroy diye bagırması yuzunden tadı kacan olay.

said:
Pirvan, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Olay şu bu leroy amca afk, o odadada leroyun shoulderını düşüren boss var aslında grup onu kesmeyecek ama leroy için keselim diolar. Sonra bu leroy geri gelince gaza gelio kaçırdım grubu diye yallah odaya girio whelpler topluo grup bunun arkasından giriyo odaya. Ama Leeerooooy Jeeenkiiins anonsu falan rekor sonra da not my fault falan baya güzel bi senaryo düzmece de olsa :) WoWda leroying diye yeni bir terim yarattı bu mevzu :D

said:
Chris_Metcalf, 01 Haziran 2005 11:53 tarihinde demiş ki:
Ordaki boss Devout shoulder düşürüyo leeroy da paladin.

sebep: leeroyun MANAsını arttırıyomuş.

boss için taktik verilirken leeroy AFK bunlar uzun uzuntaktiği konuşuyolar birisi %32.33 hayatta kalma şansı veriyo (ROFL)

bu arada leeroy bianda AFK iken fırlıyo leeroy jenkins diye

said:
Sam, 01 Haziran 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
gayet komik ama komik gelmesi için oyundaki skilldi vs idi konularda genel bilgi sahibi olunması lazım çünkü olayın komikliği herşeyin en ince detayına kadar hesaplandığı halde bizim burada forumda bile bolca gördüğümüz cehalet nedeniyle herşeyin yanlış gitmesi. buralarda görebileceğimiz hayli sayıda mesajda aslında leeroy'luk örnekleri var, "ona 5000 buna 3000 koyarım 5 sn'de" diyen insanlar sürüyle skillerden itemlardan bihaber olarak anlatıyorlar planlarını şunu bunu yaparım diye. leeroy'un başarısının sırrı bu, gayet geniş bir kitleyi yeriyor çok güzel bir şekilde..

said:
Sam, 01 Haziran 2005 12:49 tarihinde demiş ki:
chance of survival is 23.33%, that's recurring of course
[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 09 Temmuz 2005 10:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence lerooy insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 09 Temmuz 2005 10:12 tarihinde demiş ki:
dalarken lerooy diye baırcammı yani

hayır charge ederken illa leeroy diye bağırmak gerekmiyor. şimdiye kadar hiç bir oyunda da öyle bir kural çıkmadı.

ama şunu örnek verebilirim.
hani biskrem reklamlarında "bi biskrem versem?" lafı vardır ya.
hani arkadaş arasında bu tip laflar geyik amacıyla kullanılır ya.

mesela adamın teki güzel bir silah satıyordur, "bana bunu 10k'ya sat" dersin oyunda. adam "yok olmaz 20k" der. "peki o zaman 15 olsun" dersin. "yok illa 20k" der. işte o durumda "bi biskrem versem?" esprisi yapılır ya.

işte leeroy da onun gibi birşey haline geldi.
yani geyiği anlamıyorsan boşver kasma, ama saldırırken illa leeroy demene gerek yok.
leeroy diyenleer, leeroy'a gönderme olsun diye diyor.
wow camiasında bir efsane haline geldi.
onun gibi leeeeroooy! jenkins! diye bağırarak yaratıklara dalmak da bir trend haline geldi.
ha şart değil, geyiğine yapıyorlar. ama bazıları da suyunun çıktığını düşünüyor o ayrı.

yani
olay: adet haline gelmiş bir geyik
sonuç: yapmak zorunda değilsin[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 09 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
Bence lerooy insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...

al sana bi enstantane daha . geldi geçti.... ama koptum şu hadiseler topluluguna, bunuda belirtmeden edemicem yazara saygısızlık olur.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bence lerooy insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...

Uyarlama süper, örnekleme süper, 10 numara... :D:D:D[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:

asdfhagsdfhagsfdas :D:D:D[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...