Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimos a kesin gelcekler buraya

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Isteyen gider isteyen kalır.Satıcaklara diyecek sozum yok.Ben sadece iyiligini istiyorum herkesin.Kotu bir düşüncem yok.Ben tek kişi de kalsam yapıcam artık birşeyler.Clanda yardım en ön planda olacak ve herkesin sorunları çözülecek.Japon ko da yardım cok fazla degildi.Ama Myko da en ön planda olacak.[signature][hline]Caglarus
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu kez bir arada olma ihtimali yuksek usko da çok az oynadım ama roq chardan buff isteyenlerle urascanıa yeni servera geçer millet bide hafif boku çıktı gibi gosukuyo usko çok fasla turk war turk olması onemli ama hepsi çoluk çocuk turkleri turkluu rezil eden tipler herneyse bunlardan sıkılanların myko ya geçeceini zannediyoum
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar mykoda yardım en üst seviyede herkes manner canavarı çoğu kişi master olmuş yani şimdilik biraz sıkıcı ama demios geldiğinde herkes 1level yani her zaman sybolic town flood gibi bir clan olma şanssımız var lütfen buna destek olalım bence başkanın fatih kardeşimiz asistanında shapere olsun derim yani bence.[signature][hline]bunu yazan tosun expniz bol olsun
Sosyal ağlarda paylaş

yeni server yeni charlar yeni bi clan yeni umutlar inşallah olur steel arkadaşımızda bunu ister ama bazı deneyimleri görünce sanırım böyle karamsarlık yaşıyor eğer gerçekten başarıya ulaşmak istiyorsa clan bir kere online süresi fazla olacak ve devamlı exp. parti lazım (ilk her zman avantaj olur) ilk 30lardan olupta tam parti ile beast kesip çok rahat 40 olursun yani czde kasacaksın ayrıca harpyide orda yapacaksın 1-2 hafta içinde herkes 62 olur ve umarım bu şekildede krallık başlar herkese başarılar dilerim bende çok isterim gelmek ama benim şu anda durumum net deil (cafede problemler yaşıyorum)[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)

[Bu mesaj lucifertr tarafından 08 Temmuz 2005 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SIleNt, 08 Temmuz 2005 14:54 tarihinde demiş ki:
burayı gelicem diyen herkes delikanlı gibi gelirde bi pati clanı kurukursa çok iyi olur fatih'in de lide olması çok güzel olur steel isallah yanılırsın :D

yanılmassan en kötü ihtimal 5 kişi olacak yavas yavas buyurus bisde
Lider olarak benimi seçtiniz? Saolun varolun. Güveninize lağyık olmaya çalışacaaaam..
*!kendi kendine gelin-güvey olur* :-p[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya walla forumu uzun süredir takip ediyorum

myko işini herkesin kafasına yattığını görüyorum

eğer lider olacaksa fatihkaraca'nın olması çok iyi hepimizi çok ynlendiri die dusnuyuorum

bide su download olayında bende çekerken aynı sorunu yasamıstım bi link 2 kb ile fln çekiyodu sora baska bi linkten bulmustum normal usko gibi 2.5 3 saate bitirmiştim:)
Sosyal ağlarda paylaş

o link'i bize de bi versen ya :)[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

bızım kafeden 4 kısı varız ama human olalım bızde adonısı bırakcaz maplerını boss spawnlarını bılıyoruz human map lerin orclarin gorunusu cok sux kesın takılcak arkadaslar eklesın [email protected][signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

eğer kirpi de gelirse ben de gelirim :D
orc olak bi ya artık.
yeter gına geldi humandan[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 4x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...