Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimos a kesin gelcekler buraya

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Beyler MyKo da 14 temmuzda acılacak olan Deimos isimli sunucuya kesin olarak girecekler buraya yazsın isimlerini.Sunucuda Paticik diye clan kuralım ve kımse kacmadan , i.nelik olamdan adam gibi bir clan kuralım ve yardımlaşarak levellerimizi yukseltip en iyi clan olalım .Katılanlar :) ? Katılmayanlar :( ?[signature][hline]Caglarus
Sosyal ağlarda paylaş

Ben karus derim ama .Sımdıye kadar girecek 3 kişi olduk.3 ümüzde karus dersek karus.2 kişi el morad ben karus dersem el morad oluruz.Bakalım daha kımler gelecek.Gladros sende gel yapma yaa.Zaten deimos gelınce odin dekilerin yarısıda deimosa geççek zaten .Odin de artık bişi yapılmaz.Cunku mıllet 2 - 3 senede gelişecegi kadar gelişmiş.Bu saatten sonra fayda etmez.Gel Deimos a clan sıralamasında ilk 5 e gireriz :)
YA COK AZ KISIYIZ MILLET GELIN YAHUU .[signature][hline]Caglarus
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi sorcam bi olay varmış sanırım paket halinde alınca lvl 60 olarak başlıyomuşsun. Aslı astarı nedir ve varsa fiyat nedir ?[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 58
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de mi geçsem Myko ya ne?
Mis gibi KE de var orada.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...