Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockrepublic 'e gelicek olan patiler.

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Ben dahil kimler geliyor bakalım fest'e?

Patiden gelenlerle ufak bir bulusma ayarlıyalım gündüz söyle şen şakrak eglenelim festival alanında...
Ne dersiniz ?[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o zaman hepimiz toplanalım ilk gün kamp alanının orda böyle soframızı kuralım cimlerde biralarımızı dikelim kafalarımıza muhabbetimizi edelim diyorum konser baslıyana kadar ne dersiniz?

Kimler geliyo? p.m atsin..
msn: [email protected][signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Slayer, Overkill, IN FLAMES (ALLAH ALLAH), To die for alev (super afis hatasi ahah), ve güzeller güzeli kraliçemiz doro ablamız..

Gelmemmi festival bittikten sonra 3 gün daha yatcam orda..

Ne demiş atalarımız. Our blooded trace.. The Jester Race[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben kendim VIP olduum icin biletimin vip olmasına gerek yok.

ne dedim ben ya.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ilk gün bulusuyormuyuz kamp alanında konser baslıyana kadar cekeriz kafaları tüm pati ?[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Liste boyle su an yanlışım varsa duzeltin :)

Mayhem
Jester
Moonfall
Chuck
Spirit Crusher
Einherjer
Heffer
turkı
kfg
shapshal
glamdring_s
Natural
Baltic[signature][hline]freeedom, 17 Haziran 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
benım ıcımde ama her an bosalabilirim

Erutan, 19 Haziran 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
Sias... ben herif değilim Bana herif diye hitab etme pis cocuk... bana oğlan diye hitap et
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu gelicek olanlar ilk gün kamp alanında bulusucaz, tabi bulusmak isterseniz =)
Saat: 13.00 da Gündüz Cuma günü bulusuruz. Biralarımız ı alıp gölge bir yere cöktükten sonra hoş neşir muhabbetin ardından kaynasırız..

Bana cep telefonundan ulaşmak için:
0535 85 85 323 veya 0555 561 56 07
İsmim Hakan. =)

Liste tekrar bu:
Mayhem
Jester
Moonfall
Chuck
Spirit Crusher
Einherjer
Heffer
turkı
kfg
shapshal
glamdring_s
Natural
Baltic[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...