Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blade Runner ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

nasıl ya aradım ama kimse açmamış böyle bir konu bilgisayar oyunlarına çok ilginç güzel bir real time adventure oyunuydu yanlış hatırlamıyorsam bu oyunu oynayan arkadaşlar var mı aramızda ve nereden temin edebiliriz ? ...[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

yuz bin milyon blade runner oyunu var sanırım ondan, mesela benim aklımda ızometrik acıdan, durmadan küpleri patlatarak bi yerlere ulaşmaya bişeyler toplamaya calıştığımız bi oyun var. Hoş bi arcade'ı sağlam kafa yorduruyodu. Advanture olanını doru duzgun oynama fırsatı bulamadım, filmi isi oturıyım izleyim tekrar şimdi.

Lan yine birisine vermişim dvd yi[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Icon advarute'ı vardı tabi, o furyaya katıldı Blade runner, ben cok oynıyamadım ama

o zamanlar millet icon advanture delisiydi, kitle kaliteliydi, millet hopidik bi zenci alıp ağırlık kaldırıp dovme yaptırdığın oyunlar oynamıyodu...[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

gta ya bi laf atilmis galiba :P

ehm
Blade Runner ilk aldigim DVD Rom la verilmisti
oyun filmden ayni sahneleri kullaniyodu yani, gecen gun filmi izlerken aa oyunda var oyunda var diye diye izledim.

Guzeldir, ama o real time olayi ipin ucunu bi kere kacirdin mi delirmene yol aciyor[signature][hline]Let us march on
To the fields of sacrifice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 06 Temmuz 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
yuz bin milyon blade runner oyunu var sanırım ondan, mesela benim aklımda ızometrik acıdan, durmadan küpleri patlatarak bi yerlere ulaşmaya bişeyler toplamaya calıştığımız bi oyun var. Hoş bi arcade'ı sağlam kafa yorduruyodu. Advanture olanını doru duzgun oynama fırsatı bulamadım, filmi isi oturıyım izleyim tekrar şimdi.

Lan yine birisine vermişim dvd yi

O dediğin Lode Runner değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunu nerden bulabiliriz grafikler falan iyiydi o zamanın kalitesine göre ..[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 06 Temmuz 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
...
Blade Runner ilk aldigim DVD Rom la verilmisti
...

Sende mi Pioneer almıştın yoksa. :)

Fena oyun değildi de delil bulmak için resimlere abuk sabuk zoom yapma olayı çıldırtmıştı.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh aynen bana da pioneer dvd playerdan hediye gelmisti. Oyunu bitirmek icin kac kere bi yerde sıkısıp bastan baslamıstım. İyi oyundur ama sahane de degildir insanı delirten bi suru ufak sey vardır. Zamanına gore grafiklerin kalitesi bayagı iyiydi yanlıs hatırlamıyosam, edinebilirsen bi oyna derim ama nerden edinebilirsin bi fikrim yok acıkcası.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gryphonheart, 06 Temmuz 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
said:
Cuce, 06 Temmuz 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
ızometrik acıdan, durmadan küpleri patlatarak bi yerlere ulaşmaya bişeyler toplamaya calıştığımız bi oyun var.

O dediğin Lode Runner değil mi?
izometrik kısmını çıkaramadım da kutu patlatılan lode runnerdı :) bi de road runner var o da çizgifilm, biip biiiip.. :D.[signature][hline]SBGG! - Headshot Studios
Sosyal ağlarda paylaş

bide oyunu nerden temin edebileceğimizi sölese biri gam yemicem :p[signature][hline]fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

civ2 de zorlugu kokleyeceksen romali almak lazimdi . demiri ilk bulanlar onlar .

hakkaten ne oyundu ya . en cok birlesmis milletleri bulunca cikan cinematikteki muzigi severdim .

ama nedense imperialism I daha cok sevmisimdir .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...