Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

malesef yine san andreas soruncuğu...

kinetica

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum bıktınız oyun konu başlığıı altında "san andreas lütfen yardım", "pls help andareas yardım" gibi bir sürü konu baslıgı altında, "orda bi yer war sonra devamı var sonra oradakş adamı vurusoyun sonra adam oömüyo napıcam cabuk yarodım pls" gibi noktasız, virgülsüz mesajlardan veya "YARDIM EDIN SAN ANDREAS LOWRIDER GOREVİNDE NAPICAM BİLMİYOM" gibi caps lock canavarlarından bıktınız. O yüzden bana katlanabilmeniz için gayet güzel, sessiz, sakin bir şekilde yazıyorum derdimi. Evet bu mesajın hödüklüğü de buraya kadar gereksiz lafı uzatması oldu, haklısınız :D

Las Venturas (aslında Las Vegas taklidi) şehrinde, Woozie'nin vereceği ilk görev arabaya bağlı adamı korkutmak. Lakin ben daha garajdan çıkamıyoum. Şöyle oluyor: Adamımız CJ arabaya binerken bir sinematik oynuyor, kaputtaki adam küfür falan ediyor, bizim adam arabaya biniyor, fakat araba garajın kapısı gibi bir şeye çarpıyor ve ilerleyemiyor. Garajdan çıkamadığı için de sinematik bir türlü bitmiyor ve kontrolü ele alamıyorum. Arabanın takıldığı yeri de göremiyorum, kamera arka terkerleğe kadar alıyor anca.

Bu sorunu yaşamış olan var mı? Bir ihtimal korsan kopya almamın sonucu...<:)[signature][hline][b]oasisoyun.net
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bug kaynıyo diyorum inanmıyorlar.bak eğer elinde yapabileceğin başka bi mission varsa öncer onu yap sonra tekrar dene.ben bi kere öyle yapmıştım düzelmişti[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Sosyal ağlarda paylaş

olmuyor yahu. Bir de buraya kadar oynadım, gel de delirme... o uçak bölümleri falan tam bitmişti, tam toprağı öptüm derken ilk görev sorun cıkartıyor. Siz siz olun korsan oyun almayın. Mesela şöyle bir hesap yapsak, GTA:SA piyasada ne kadar bilmiyorum ama 60 milyon olsa, biz bunu suyunu çıkarana kadar oynasak 60 saat, sıkılana kadar oynasak 100 saat eder. bu durumda fiyat/saat verdigi keyfe göre iyi kalıyor.[signature][hline][b]oasisoyun.net
Sosyal ağlarda paylaş

Nezaketin, insanlığın ödülü bu değil mi, insan gibi sorunumu yazdım, kendi kendimi cevaplayıp duruyorum :)

GTA DA SORUNUNM VART UCAKLAR NASI UCUYO ARABALI GOREV NASI OLUO YAPAMIOM YARDIM EDIN PLSSSSSSSS

diye yazsam daha cok cevaplardınız, nitekim forumda örnekleri var, alındım doğrusu :)[signature][hline][b]oasisoyun.net
Sosyal ağlarda paylaş

insaf ya kalkış öğretiyor orada, kalkışı geç bari... zor değil, sadece ileri ok tuşuyla motora güc veriyorsun (pervane hızlandırmak için) sonra s tuşuyla (yeterince hızlanınca, uçağın kuyrugu havaya kalkıyor) ucagın burnunu kaldırıyorsun. ama 2 tuşuyla inis takımlarını çekmezsen kabul etmez...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar

1-Nasıl para kazanırım hızlı bi şekilde küçük bütçe 3-5bin dolar.İstiyorum.
2-Şu arabayla hareketler yaptığımız görev varya ilk önce modifiye ediyoruz sonra bi yarışmaya katılıyoruz.Ortada yuvarlak var ok tuşları geliyor.

Orda ne yapmamız lazım neye basıcaz ne etcez?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

W motora güç verir.. e , q direk kaydırıyo saga sola..
ok tuşları dnüş için.. (aşağı ok yaparsan yukarı gider).
2 ye basarakk iniş takımlarını (tekerlekler) açıp kaparsın..
bende korsan aldım da öyle bi sorun olmadı bende.. belki patch yapmak çıktıysa?
para için kumar oynayın.. 1$ slot makinelerinde gambling skilli alın.. blackjack e geçin. blackjack çok kolay oynamayı biliyorsanız.. sırayla blackjack de masa yükseltin. en son 1milyonluk oyunda 10 kere double yapin.. bi daha para gerekmiyo :D olmadı at yarışları da keser sizi bi süre (ama kumar daha iyi. woozi nin kumarhanede. önünde save var. 1 milyonluk oyna. kazanırsan save et :) ). (ayrıca polis sevgiliyi alın polislere yakalanıp silahlar + para dokunulmadan çıkıyosunzu).. silahlı olanı alamadım..
catalinayı bulabilen varmı?[signature][hline]Fire is the universal language

[Bu mesaj LethE tarafından 04 Temmuz 2005 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alala araba tutoriallarını yapıp bunu yapamıyonuz mu ya..
uçağın burnunu çok kaldırma yukarı çıkamıyosan yavaş yavaş daha çok çıkıyo.... zorlanıyosan hızı kökleme.. paso sağa sola yalpalıyosa uçak çok basıyosun demektir..[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kinetica, 26 Haziran 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
...
Las Venturas (aslında Las Vegas taklidi) şehrinde, Woozie'nin vereceği ilk görev arabaya bağlı adamı korkutmak. Lakin ben daha garajdan çıkamıyoum. Şöyle oluyor: Adamımız CJ arabaya binerken bir sinematik oynuyor, kaputtaki adam küfür falan ediyor, bizim adam arabaya biniyor, fakat araba garajın kapısı gibi bir şeye çarpıyor ve ilerleyemiyor. Garajdan çıkamadığı için de sinematik bir türlü bitmiyor ve kontrolü ele alamıyorum. Arabanın takıldığı yeri de göremiyorum, kamera arka terkerleğe kadar alıyor anca...

Bu sorunu yaşamış olan var mı? Bir ihtimal korsan kopya almamın sonucu...<:)

Frame Limiter'ı aç o zaman düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tesadüfi olarak sorun düzeldi, nasıl olduysa artık... şimdide sondan bir önceki görevde sorunum var, yanıma Orange Grove çetesinden eleman almak istediğimde adamların yanına gidip napıyoduk ta diyalog kuruyoduk? Y, N, G, H, deniyorum olmuyor. başlarda yapmıştık ama şimdi tuşu unuttum <:)[signature][hline][b]oasisoyun.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...