Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek mi gezdiriyorlar?!!

pigeon

Öne çıkan mesajlar

fondada maymun var tasmalı lol[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KahnX, 25 Haziran 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
aynı şeyi kutup ayısına yapmayı çok isterdim yaaa gece onunla beraber yan yana yatmak ona ayıcığım gibi sarılmak isterdiim (dişi tabikide :P)

Diyceksiniz uyanmadan parçalar o seni..
Parçalasın beni o mahvetsin tırmalasın yok etsin yesin canımı

Hayir oyle demiycez onla yataga hic giremessin diycez =) ..

Ben ilk bakista direk hayvanlara dikkat ettim LOTR sandim ehuehu =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lakers, 29 Haziran 2005 21:39 tarihinde demiş ki:
Burda yanlış olan ne =)

İşte bizde iki resim arasındaki 7 farkı bulmaya çalışıoz ama bir fark yok..[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lakers, 29 Haziran 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
bendemi iğrençim.

yok sen görme sorunlusun :)[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...