Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaw şans nie bende gezmez :)

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

8 saat ama maradonda 4 yerde doğuyor diye biliyorum. baya bi gezmen gerek. Bütün gece beklceiğnie bütün gece kegon kes belki düşürürsün.[signature][hline] "Geçen gün rüyamda kelebek olduğumu gördüm.. Acaba şuan Rüyasında Kelebek olduğunu gören steel miyim yoksa rüyasında insan olduğunu gören kelebekmiyim?"

Sosyal ağlarda paylaş

Şey derler bizim köyde neydii.Heh 3 ü istedim 1 ini bile alamadım :D:D:D Zor hoja zor.Saatlerce kestim o captainleri.Alan büyüsüyle 3 er beşer kesiyom.Bol bol ok topladım.(9000 kadar) Yokh kekuri ring düşmüyor.Yada düşme ihtimali en fazla %0.25 felam oda 400 kecoon Captaine denk gelir.Oran doğru olmayabilir.Bu serverdaki ayarını bilmiyorum ama eskiden bi yerden almıştım bu yaratıklardaki item yüzdelerini.O siteyi bi bulsam ihya olcam.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben denemistim onu,lvl 5 te falan kekon kesmeye basladım,22 ye kadarmı ne.Envai çeşidini.Şans olmayınca olmuyor.Adama soruyosun,"yoldan geçiyordum bi vurdum kafasına ölesine,düştü"diyor.O an o adamın kafasına böle bi vurasın geliyo :D[signature][hline]Buzkirpisi
Sat beni zindan gecelere,daha çok aydınlanayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 06 Temmuz 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
biz kaç tane dm kestik anasını satayım shadowfaxta pre. olmasına sağmen hep soul çıktı şans baba (biri bizi yiyor sanırım) :d

DM ye inancımı yitirdim soul kasıyoz :P[signature][hline]nick : ShadowFax
nation : El Morad
Job :Blade Master
LvL :6x
Clan :Lasombra
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

BOSS konusunda benimde hiç şansım yok. Kekurikaku(her ne karın ağrısıysa işte :P) gördüm iki kere. Biri ezik karakterleydi o beni kesti bi güzel :P Diğerinde ise ok çıktı. O ring bir kere captain çıkarken düştü bana. Daha doğrusu kutuda çıktı ama inventory doluydu. B oşaltıncada alamadım bilmediğim bir sebepten....

3 kere DT kestik kemik çıktı sadece.
Ha bir kere bizim kafenin zorlamasıyla girdiğim Samma partisinden (bütün cafe parti yaptıydık. Healer olunca herkes seni arıyor :D) açılan kutudan çıkan shard ben ekrana bakmıyorken bana düşmüştü. Bütün kafe üzerime atlamıştı. Bilmediğim sebepten dayak yiyodum neredeyse :P[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan ezik çıktı
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...