Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Cep Telefonu Alcam Tavsiyelere Açığım..

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar.. yeni alacağım telefondan beklediklerim:

Zarif + hafif&ince + karizma

Nokia 8800 şimdilik en olası seçeneklerden. Başka önerileriniz varsa lütfen yazın.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] |
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Motorola V3 Razr
Karizma diyorsan alet bu,ha özellik fazla yok.4x zoom kamera,video kayıt yok,6-7 mb bi hafızası var,hafıza kartı takılmıyor.ama çektiği fotolar çok net çıkıyor.Zaten elinde oyuncak gibi oynamayanlar için yapılmış bi telefon.
Karizmada tek geçerim.
Edit: Dünyanın en ince cep telefonu,çizilmesi zor dış yüzey.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 05 Temmuz 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm.. sanırım biliyorum onu bir arkadaşta gördüm.. araştıralım bakalım..[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

n serisini falan beklememe gerek yok ebayde hepsi var zaten :) 8800'da var. Ama yok Volfiedcim, TI gibi oyunlar geride kaldı artık heh[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlardan aldığım duyumlara göre.. birkaç kişi v3 razr 'ı almış.. hiç beğenmemiş sonra satıp nokia almışlar..

samsung'a da baktım.. pek güzel değil öyle top gibi :)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
Sosyal ağlarda paylaş

6230 derim ben ondan alıcam.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...