Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dumanmı? mor ve otesimi?

delikan

Öne çıkan mesajlar

Mor ve Otesi en azından teknik olarak cok daha basarılı gibi geliyor bana duman biraz işin hikaye kısmında. Ah hele bide korn ve pearl jam arası ozentilikl tavırları dumanı gozunden siliyor. ama yaptıkları muzikle gercekten bi tarz yapmayı basardılar 1999 yılında number one dumanı girerken cok cekiniyodu denenmemiş bir tarz oacaktı ama bi şekildede tutturdular. Cok tepki almıslardı ama iyi gidiyolar pazartesi gunude albumleri piyasaya cıkyor hatta biraz bilgi giriyim isterseniz..

DUMAN'IN BEKLENEN ALBÜMÜ "SENİ KENDİME SAKLADIM"
4 TEMMUZ'DA PİYASAYA ÇIKIYOR !

Yayınladığı birbirinden başarılı albümlerle müzik dünyasına alternatif müziği sevdiren NR1 Müzik, ülkemizin en iyi rock grubu Duman'ın uzun süredir merakla beklenen yeni albümünü Temmuz ayının başında çıkartıyor.

Vokal ve gitarda Kaan Tangöze, gitar ve geri vokalde Batuhan Mutlugil, bas gitar ve geri vokalde ise Ari Barokas'dan oluşan Duman, yeni albümü "Seni Kendime Sakladım" ile 4 Temmuz 2005'te geri dönüyor.

Uzun süredir yeni albüm çalışmalarını sürdüren Duman, hayranlarının merakına son veriyor. Kendilerine özgü soundu, muhteşem sahne performansları ve alışılmışın dışındaki şarkı ve şarkı sözleri ile Türkiye'nin en sevilen rock grubu olan Duman'ın yeni albümünde; Özgürlüğün Ülkesi, Melek, Seni Kendime Sakladım, En Güzel Günüm Gecem ve Sayın Bayan'ın da aralarında olduğu birbirinden güzel yepyeni 12 şarkı yer alıyor:

1. Özgürlüğün Ülkesi

2. Sayın Bayan (*)

3. Yanıbaşımdan

4. Seni Kendime Sakladım

5. Sen Ben

6. Melek

7. En Güzel Günüm Gecem

8. Yürekten

9. Aman Aman (*)

10.Sadece Koklayacaktım

11.Rüyanda Görsen İnanma

12.Geçmiş Olsun

Tüm Şarkılar Söz Müzik : Kaan Tangöze

(*) Söz-Müzik: Ari Barokas

Davul: Cengiz Baysal

Neyse sonucta ben gercekten tarz olarak ve muzik olarak mor ve otesini kendime daha yakın buluyorum.[signature][hline]www.olcayozkan.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delikan, 01 Temmuz 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
her iki grupta kabul etmesede bence aralarında gizli bi rekabet var.bu rekabette duman bi adım onde.yanılmıyorsam mor ve otesi 6. albumunde buyuk kıtlere ulaşmayı başardı ama duman tek bi şarkıyla(her şeyi yak) bunu başardı vede devamını getirdi.
siz ne dersiniz?

Cradle of Filth rulaaaaaazzzzz bunlar yalan
:rock: :rock:[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu da çok garibime gitmiştir eskiden beri şu mu bu mu?bir ara yine böyle bi muhabebtler vardı iron maiden mı metallica mı gibi :D ikisini de dinlerim ne farkeder ki?biri başkasına güzel gelir diğeri başkasına.en iyisi hoşunuza gidiyorsa ikisini de dinlemek :D[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

ikisinide arada sırada dinlerim..ama mor ve ötesi nin son albumu kesinlikle bi rezalet,emperyalizm propogandası yapıp sona butun amerikan markalarını kullan! adamlar zengin piçi zaten hepsinin ailesi fazlasıyla zengin,adamlar piyasaya direk daldılar zaten öle bi demo albüm falan çıkartayım begenirlermi olayı yok ilk album direk cıktı fenada diildi aslında ama duman cok daha iyi sahne performansı olsun sözler olsun müzik olsun..esrar mı? pehhh esrar kullanmayan kac grup war bi sölesene bana ya!!depresif oldugum anlarda duman güzel geliyor valla![signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

tartışması bile gerksiz bi konu[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

Chemical, 05 Aralık 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
koltuktan zıplarken kolumu kırdım
Kenderleme, 10 Aralık 2003 15:31 tarihinde demiş ki:
peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...