Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnterli Emre fenerbahçe'ye mi geliyo..

Freedom_Fighter

Öne çıkan mesajlar

Kaç maç 90 dakka oynamış ? Kaç maçı kurtarmış ? Kaç puan kazandırmış ? Takımın değişmez adamı mı oLmuş ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

evet oyuncu dediğin 90 dk boyunca oynamalı hiç yedek beklememeli
inter gibi bi takımda zaten hiç yıldız yok adam 90 dk top koştursun hiç yedek beklemesin
futbolcu dediğin her maç yıldız seçilmeli maçı kurtaran adam olmalı...
türkiyeden yurt dışına giden ne futbolcular gördük hiç biri emre ve nihat kadar olamadılar hala bok atıyosunuz adamlara...[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 17 Haziran 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
Kaç maç 90 dakka oynamış ? Kaç maçı kurtarmış ? Kaç puan kazandırmış ? Takımın değişmez adamı mı oLmuş ?

Salla gitsin =) doğru Stankovic'i kesip emreyi oynattıda emre maç çevirmedi!
Başka Türk söyle italyada tutunan!

said:
Mave, 17 Haziran 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
neyse futboLun ne oLduğunu biLmeyen birine daha fazLa Laf anLatamıycam

Bencede kendine anlatma. Cidden Hakan ve Emre gibi yıldızların kalitesini tartışma düzeyine getiren kişilerle ne düzeyde futbol tartışılır ??[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
Sosyal ağlarda paylaş

KaLite başka birşeydir , form düzeyi ve tutarLıLık başka birşey.
Benim daha önceki Emre hakkındaki postumu okumadan Laf yetiştirmeye çaLışırsanız böyLe oLur.

Sanki Emre asLanLar gibi top oynadıda adam ırkçı oLduğu için kesti Emreyi.

Şimdi akLıma Turgay Şerenin ALi Sami ALkışa verdiği cevap geLdi ; yok e..... ...
Sosyal ağlarda paylaş

noldu şimdide emre fb'ye gelebilir haberi çıktı diye kendi evladınızadamı bok atıyorsunuz ? bu emre değilmiydi dünyanın sayılı hoca'ları arasında gösterilen HECTOR CUPER'den formayı kapan ? , Lazio maçında hagi vari aşırtma golü , muhteşem sağ ayak vuruşuyla takımına 3 puan getiren? emrenin topa hakimiyeti tartışılırmı ? pasları , şutları ? şuanki veron veya cambiasso normal şartlarda emre'yi kesebilirmi ? ayrıca inter'de davids bile yedek kalıyor , rivaldo bir sezon milanda yedek oturdu,hoca - futbolcu ilişkisini iyi analiz etmek lazım.[signature][hline]Lucas || Reconquista

Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin emre'ye bok attığı yok, sadece hep formda olmadığını söyleniyor ve son zamanlarda formayı alamadığı. ama emre fener'e gelebilir diye asıl siz baya bi korumaya başladınız. neyse ben daha fazla emre muhabbetine girmeyeceğim zaten dün akşam ve bu sabah yeterince o muhabbete girdim..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu çok saçma gs onu yetiştirdi diye kulübüne para kazandırması mı gerekiyor? zaten futboluyla karşılığını veriyor. ayrıca trasnfer olmasaydı gs olmasaydı die yaklaşmak da saçma çünkü zaten iyi olan futbolcu yükselir. zaten emre sıradan futbolcu olsa premier gibi bi lige transfer olmazdı. milli maçlardaki oynayış stiliyle diğerlerinden ayrılıyo. kendisini geliştirdiği çıtayı yükselttiği bariz.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 16 Haziran 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
hurriyet rox abi.

dun arsenalin tuncaya 15m euro verecegini yazmisti
bugun emre ts yi istiyor yazmis
yarinda artik GS ye figo gelir.

FB R. Madrid'den ayrılan Figo ile ilgileniyormuş. Bugünkü hürriyet'te yaziyor. asklahlehaaşehae[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pipo_14, 18 Haziran 2005 11:22 tarihinde demiş ki:
logan mve nin neyi oluyosun direk damar yapmışın aga

mave'nin birşeyi olduğum yok. mave'nin postundan önce kaç tane postum var zaten emre ile ilgili okusaydın görürdün baştan beri emre ile ilgili olan düşüncelerimi..
Sosyal ağlarda paylaş

Eh işte klasik galatasaray taraftarı.. Bizim oyuncumuzken "kral", gittimi "şerefsiz".. Zaten yıllarca takımı sırtlayan, koskoca hagiye bile demediğinize bırakmadınız ya.. Bunu görünce hiç şaşırmadım...

Ben fenerliyim ve emre gsden gittiği zaman bayağı sevinmiştim.. Çünkü emre gibi bir yetenek galatasaray da resmen harcanıyordu.. Aynen şimdi de fenerbahçeye gelmesini istemiyorum çünkü avrupada oynamayı hakedecek kadar iyi bir futbolcu..

Galatasaray taraftarının "bok at izi kalsın" mantığıyla düşünmesini ve bu kadar çirkef olmayı bırakması lazım artık..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece genelleme yaptım.. Malesef genellikle gsli arkadaşlarımdan gördüğüm tavır ve tribünlerin tezahüratları bu genellemeyi destekliyor..

Adı üstünde genelleme.. Sen adam gibi taraftar olabilirsin fakat malesef yukardaki gibi arkadaşlar çoğunlukta..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğunlukta veyahut değil, kimseyi genelleme yaparak zan altında bırakamazsın.[signature][hline]BoneC title'ını alanları protesto ediyorum.

[Bu mesaj Werewolf tarafından 18 Haziran 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Werewolf tarafından 18 Haziran 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Genellemeler %100 değildir.. Adı üstünde genellemedir.. Çoğunluk belirtilen özelliğe sahipse ben burda rahatça klasik sözcüğünü kullanabilirim.. Aksi şekilde düşünen kimsenin de alınması gerekmez.. Ha bu şekilde düşünüyorsan alın o zaman lafım sana gidiyor demektir zaten..

Kendinde çoğu taraftarın bu düşünme şekline sahip olduğunu biliyorsundur zaten.. Neyse gereksiz uzadı..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 18 Haziran 2005 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 18 Haziran 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
Eh işte klasik galatasaray taraftarı.. Bizim oyuncumuzken "kral", gittimi "şerefsiz".. Zaten yıllarca takımı sırtlayan, koskoca hagiye bile demediğinize bırakmadınız ya.. Bunu görünce hiç şaşırmadım...

Ben fenerliyim ve emre gsden gittiği zaman bayağı sevinmiştim.. Çünkü emre gibi bir yetenek galatasaray da resmen harcanıyordu.. Aynen şimdi de fenerbahçeye gelmesini istemiyorum çünkü avrupada oynamayı hakedecek kadar iyi bir futbolcu..

Galatasaray taraftarının "bok at izi kalsın" mantığıyla düşünmesini ve bu kadar çirkef olmayı bırakması lazım artık..

50 tane post attım birine bakmamışsın ve hala kalkmış emre gs'de harcanıyordu diyorsun sana yuh diyorum ve insanların postlarının tamamını okumadan bir kanıya varma diyorum.

koskoca hagi'ye ağzımdan tek laf çıkmadı benim, bilip bilmeden konuşma. hagi'yi eleştirdiğim yönü sadece teknik direktörlüğüydü ve oyuncu sıfatından tam sıyrılamadığı için başarısız olduğunu söylemiştim.

emre'nin neden şerefsiz olduğunu (bana göre) o kadar postta açıkladım, anlamadıysan o senin sorunun. galatasaray'dan aynı sene okan'da gitti, ben birşey dedim mi okan'a? bir sürü postum var onların içinde okan'da geçiyor, ona niye şerefsiz demedim peki? açıkladım, oku biraz!

emre'ye çamur attığım yönü futbolu değil kişiliği bu arada. emre çok kaliteli bir futbolcu, bunu kabul ediyorum fakat kişiliği aynı kalitede değil.

emre'ye hiçbir zaman kral falan da demedim çünkü takımı tek başına emre sırtlamıyordu. takımın as oyuncularındandı belki ama tek başına emre napabilirdi? o kadar kaliteli oyuncu arasında oynamasa emre tek başına nasıl şampiyonluklara taşırdı galatasaray'ı?

hatta son senesinde jardel'e karşı aldığı tavırlardan sonra (maçlarda pas vermemeler, yanlardan orta yapmamalar ve jardel'in oynamadığı maçlarda yanlardan 50-60 tane ortaların gelmesi) tepkimi çekmeye başlamıştı ve gs'den gitme şekliyle de gözümde bitmişti emre.

son kez söylüyorum, önceki postlarımı okumadıysan bari bunu oku: eğer emre galatasaray'a gelmeseydi, hagi gibi bir öğretmeni olmasaydı, avrupa'da galatasaray'ın ve fatih terim'in sayesinde boy göstermeseydi şu an emre ya 1. ligde anadolu takımlarından birinde olurdu ya da hala 2. ligde oynardı.

bunun için bana fanatik dendi fakat onu da şöyle açıkladım: emre gs'de avrupa'nın vizyonuna çıkmasaydı emre'yi hangi avrupa klübü görecekti? inter'in yönetimi gelip türkiye 2. ligini mi izleyecekti? emre fener'e, bjk'ya gelse onu hangi td kullanacaktı? hangi avrupa maçında ki o zaman gs dışındaki takımların ne kadar başarılı olduğu biliniyor, o yaşında nasıl boy gösterecekti? şimdi anlamaya başladın mı emre'ye neden şerefsiz dediğimi?

ben sana birşey söylemiyorum, fakat kullandığın kelimelere biraz dikkat etmeni öneriyorum. insanların nedenlerini okumadan bu tarz lafları nasıl etmişsin hayret ettim. ayrıca bütün gs'den giden futbolculara aynı yakıştırmayı yaptığımı nereden biliyorsun?

terbiyemizi biraz takınalım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...