Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bad Mojo (Redux)

arcane

Öne çıkan mesajlar

1996 çıkışlı Bad Mojo, oyun günümüz teknolojisi ve bonus özelliklerle donatılarak Bad Mojo (Redux) olarak tekrar piyasaya sürüldü.

Just Adventure İncelemesi

Oyun orjinalliği ile ön planda olan bi oyun olmakla birlikte bence her adventure severin arşivinde bulunması lazım.

Ekran Görüntüleri

System Requirements:

PC with Pentium III 800MHz or better processor with Windows 98, Windows 2000 or Windows XP, or
Macintosh G3 or better with System 9.0 (or OSX Classic mode)
50 MB available hard disk space
8x CD-ROM Drive or faster
24-bit color video display

[Bu mesaj arcane tarafından 02 Ocak 2005 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bad Mojo, eski PCOyun zamanlarından hatırladığım bir oyun.
Hep oynamak isterdim ama imkanım olmadı.

Bu Redux oyunu sil baştan mı yapılmış yoksa sadece sesleri/grafikleri felan cilalayarak çıkartılmış bir versiyon mu? Gamespot'ta ss'lere baktım da pek bir fark görmedim.
Birkaç sahneyi SS'lerle kıyaslamış bir site biliyor musunuz? Daha iyi anlaşılır sanırım farkları.

Türkiye'de satılmıyordur herhalde?
Sosyal ağlarda paylaş

Redux ın ne olduğunu bilmiyorum, yenisinin adı Redux olarak geçiyor.oyunu yapan firma pulse entertainment.

oyun eskisinin aynısı sayılır, her halikarda alınır bence.şimdi ara da bul bad mojo yu, zor bulursun :D netten belki..

ss kıyaslaması için verdiğim linklere bakabilirsin eskisini ve yenisini verdim, ancak bi fark göremedim.

şöyle bir bilgi buldum dağıtımcı firmanın sitesinde:
said:
A bonus DVD packs in a couple hours' worth of extras, including a fascinating making-of documentary (with audition scenes and refreshingly honest creator interviews); developer commentary on the game's FMV movies; concept art and storyboards; and video hints for solving the puzzles...
[signature][hline]Word Up!
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
arkadaşlar internetten bad mojo'yu indirebileceğim bir yer biliyo musunuz?
home of underdogsta vardı ama kaldırılmış sanırım redux çıktığı için.ben eskisini arıyorum ama bulamadım bir türlü. :([signature][hline]- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

çok pis sallıyo da olabilirim ama.
bad mojo şu hamamböceği yönettiğimiz oyun du dimi?

çıktıgı zaman çok küçüktüm o zamanlar doom ve another world'dan başka bişey oynamazdım :P
[signature][hline]geleceğin baytarı.

[Bu mesaj Black-ice tarafından 02 Temmuz 2005 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...