Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockrepublic Kamp Alanı Buluşması

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz 1-3 Temmuz Arası Rockrepublic Open Air Festivalinde Bazı Biz Paticik Üyeleri Olarak Buluşucağız, Kaynaşıp Eğlenicegiz..

Amacımız:
Kamp alanında çimlere yayılıp tüm paticik olarak biralarımızı (alkol türevlerimizi) yudumlayıp sohbet edip kaynasmak, tanışmak..

Yer: Rockrepublic Open Air Festival Sarıyer M.Akif Ersoy Kamp Alanı

Saat: 15,30

Kamp'ta Buluşma Yerimiz: Rock Parti Eğlence Cadırı

Şuan Gelicek listesi:
Mayhem
Jester
Moonfall
Chuck
Spirit Crusher
Einherjer
Heffer
turkı
kfg
shapshal
glamdring_s
Natural
Baltic

Dipnot:
Her hangi bir sorun olduguğunda bendeniz organizatörünüz Hakan yani benim telefon numaralarım;
0535 85 85 323 veya 0555 561 56 07
Msn: [email protected] [signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 30 Haziran 2005 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jester alırız merak etme alkol falan =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gece ben bursa'dan yola çıkıyorum arkadaşlar yarın sabah 8 gibi beşiktaşta olucagım..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

saolasiniz ya pic ettiniz guvenip almadik dun bugun 100m kicimiza girio hayde bismillah almaya basliorum ben ( ulasabilirsem tabi daha degisir bu yorum :P )
ty Mayhem....
[signature][hline]Mira

[Bu mesaj Death tarafından 01 Temmuz 2005 16:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...