Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu adamlar (45+)

uzman_64

Öne çıkan mesajlar

o levellara göre iyi drop veren yaratıkları kesiyorlardır ordan çıkan itemlarla yapıyorlardır yada şans işi upgrade e giriyorlardır. bide tezgahçılık olayı var fiyatları iyi bilen ve ucuz itemları alan tiplerde var üstüne biraz kâr payı ekleyip satıyorlar. bunlara sinyalci de deniyor.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

450m mi LoL.O nasıldır nasıl kasılır ya.Offf.6 m bulana kadar her bi tarafımı patlattım.

Eğer para istiyosan abyss dungeona git.Abyss gem topla 200k dan sat.Bugüne kadar kazandığım 10m paranın her kuruşunu abyss gemden kazandım.Ama yetmiyor daha fazlası lazım.Toptan kazanmak için item merch etmek lazım.İtemi nerden bulacaz daha level 38 iz.Onun içinde level kasmak 45 olmak lazım.Olduk diyelim eslanta gitmek lazım.Gittik diyelim yaratık kesmek lazım.Kestik diyelim güzel item düşürmek lazım.Düşürdük diyelim pazarda iyi fiyata satılabilmesi lazım.Bunun gibi bissürü bişeyler işte.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi söle bişey var. O çıkan abyssleri basıyolar shard raptor vs vs itemler çıkıyo! bazen. Lvlı az adamlar böle para yapabiliyo.
Tabi sonuçta şans ama tutabilir.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

önce bi 10 M biriktir. sonra bi +1 viper al. onu +6 yap. bide elemental bas. maliyeti 9M falan. 20den satarsın. en kötü 15ten satsan 6 m kar. ilk önce bunun gibi ufak işlerle bşalayacaksın. yeterli sermaye oluşunca shellere başlayacaksın +6 basmaya :) warriorlar için str ve hp bas. priestler için str basma sakın. almıyolar. benim elimde kaldı 1 aydır. hp istiyolar.rogue için hp sakın basma. kesinlikle dex. vb vb. buları chitinlerde de uygularsın. cok ii kazanc sağlar.[signature][hline]deli büyücü geri döndü
Sosyal ağlarda paylaş

LOOOOLL onların birini bile patlatırsan sattığın 3 tanesinin parası gidiyo ya.Çok tehlikeli gibi.Eğer warsa BUS un %100 garantisi +2+3+4 felam hepsini BUS la yapam.

Offf Ultimadaki gibi deilki yaa.Merch kasmak acaip zor burda.Risk de war hemde :D
Abi elimde hazır 5 tane CUS 5 tane NUS war.İşe yararmı upg için.Alıyım +1 raptoru ilkine cus basam ama ya patlarsa ühhüühh.O zaman CUS ları ben pazarda satam NUS larla +3 olur herhalde.Ondan sonra 3 tane BUS mu basacam.Elem de fire bassam.tabi elem de blessed warmı bilmiyom ama blessed olacak galiba.Abi çok iğrenç yaa kafam karıştı.+6 yapmanın yolu nedir.O kadar garanti soylemişsinki sanki her alınan itemi sorunsuz +6 yapılıyo gibi.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armas2, 01 Temmuz 2005 10:25 tarihinde demiş ki:
Bi söle bişey var. O çıkan abyssleri basıyolar shard raptor vs vs itemler çıkıyo! bazen. Lvlı az adamlar böle para yapabiliyo.
Tabi sonuçta şans ama tutabilir.

Bak en az 20 tane abyss denedim elemanda verdiği en iyi şey 2 tane 720 hp şişesi ve 4 tane NUS scroll.diğerleri full ıvır zıvır 60-120 mana dolduran bi işe yaramayan limona benzer yeşil şeyler ismi her neyse.Hani raptorum hani chitinim.?Saatlerce uraşıyon abyss de onları bulabilmek için.Cave Leechlere bile KS yapıyolar.Gelip kesenlerlemi uraşırsın.Falan da filan.Zor iş.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Şans işi. Arkadaşım 170 tane bastı 5-6 tane chitin çıktı anca.
Başka bi ark 35 tane bastı 2 raptor 2 chitin çıktı.
Cafede bi eleman 3 tane bastı 1 raptor 1 bus çıktı.
Ne olacağı hiç belli olmuyo.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 01 Temmuz 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
LOOOOLL onların birini bile patlatırsan sattığın 3 tanesinin parası gidiyo ya.Çok tehlikeli gibi.Eğer warsa BUS un %100 garantisi +2+3+4 felam hepsini BUS la yapam.

Offf Ultimadaki gibi deilki yaa.Merch kasmak acaip zor burda.Risk de war hemde :D
Abi elimde hazır 5 tane CUS 5 tane NUS war.İşe yararmı upg için.Alıyım +1 raptoru ilkine cus basam ama ya patlarsa ühhüühh.O zaman CUS ları ben pazarda satam NUS larla +3 olur herhalde.Ondan sonra 3 tane BUS mu basacam.Elem de fire bassam.tabi elem de blessed warmı bilmiyom ama blessed olacak galiba.Abi çok iğrenç yaa kafam karıştı.+6 yapmanın yolu nedir.O kadar garanti soylemişsinki sanki her alınan itemi sorunsuz +6 yapılıyo gibi.

olm cus sadece patlatır. o taktik amaçlı. raptora nus bile basmaya tırsarım ben valla[signature][hline]deli büyücü geri döndü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 01 Temmuz 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
yeterli sermaye oluşunca shellere başlayacaksın +6 basmaya :) .......... priestler için str basma sakın. almıyolar. benim elimde kaldı 1 aydır. hp istiyolar.

Eyyyhhhkk... Str bonuslu +6 pri shell mi ?
ıyk :-)
Str takı-giysi takacak olan priest ya bp'dir ya full healer..
BP ise zaten shell giyemez.
Full healer ise, pot yaparken daha fazla pot taşımak için str takar. Daha fazla pot taşımak içinde str bonuslu shell almaz :)

Sen direkt yak o onu bence.. :-p[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 01 Temmuz 2005 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

NPC Kuralları
1. MP bonus basılmış rogue shell almayacaksın.
2. INT basılmış warrior shell almayacaksın.
3. STR basılmış pri shell almayacaksın..

Alırsan : kunabarl'a yedirtirim seni..

:-p:D
Şaka bi yana bi ara dex basılmış +7 pri shell helmet görmüştüm :[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Para kasma olayı en iyi abyys te oluyo yada upgrade ile ilgilenecen benim gibi :))) staff yapıp sat çok karlı bir iş :P mageler staf delisimidir nedir ne zaman bi staff yapsam hemen satılıyo yada ben çok ucuza veriom diedir :))))))))))
mesela Viper +5 / 40 flame staff yaptım dakkasında 10 m den müşteri buluyon :) şu an elimde +6 / 48 glacier salamander var bu sefer değerine satacam isteyen varsa Ares 3 eslantta bulur beni :))))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...