Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CIA Turkiye dosyasi...

Foxx

Öne çıkan mesajlar

sasirtici ve ayni zamanda endise verecek sekilde dusundurucu
adamlar nerdeyse sabah kahvaltida ne yedigimi yazcaklarmis ayip olur o kadar belli etmeyelim demisler allahtan[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 24 June 2003 10:34 tarihinde demiş ki:
Aslında bilinen istatistikler.En ilginçlerinden biri 5 milyonluk Finlandiya ve İsveç in bizden daha fazla İnternet kullanıcısına sahip olması herhalde.
Bu istatistiklerin 2003 versiyonunu okumuştum başka yerde geçen gün,3.7 milyon olarak gözüküyor İnternet kullanıcısı.Avrupa da en fazla nüfuslu 2-3 ülkeden biri olmamıza rağmen en az internet kullanıcısı olan ülkeler arasında ilk 10 a girdik.:(

en fazla nüfuslu ülkelerden biri değiliz ki
ama yoğun bi nüfus var o doğru[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

the Kurdistan Workers' Party(PKK), a Marxist-Leninist, separatist group, initiated an insurgency in southeast Turkey, often using terrorist tactics to try to attain its goal of an independent Kurdistan. The group - whose leader, Abdullah OCALAN, was captured in Kenya in February 1999 - has observed a unilateral cease-fire since September 1999, although there have been occasional clashes between Turkish military units and some of the 4,000-5,000 armed PKK militants, most of whom currently are encamped in northern Iraq. The PKK changed its name to the Kurdistan Freedom and Democracy Congress (KADEK) in April 2002.

Buralar her nedense benim gozumu bozdu. Ozellikle PKK yi sanki her platformda taninan bir parti gibi tanitmislar. Bilmem size de oyle geldi mi.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 24 June 2003 13:29 tarihinde demiş ki:
bence de gayet objektif

ama kurt nufusu icin 20% demis ki bence burda hata var gibi
ben 14-15% civari biliyordum[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

aslinda evet gayet objektif gibi istatistiki verilerde , bunun sebebi de bunlarin sadece public ortamlara sizmi$ bilgiler olmasi. neler donuyo kapali kapilarin ardinda.

[Bu mesaj sanerixx tarafından 24 June 2003 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yalan değilki konuşulan diller öyle.Lazca yok aralarında o ayrı gerçi nesilden nesile pek aktarılmadıgı için unutulmuş bir dil.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ülkenin konuştuğu diller o ülkenin çeşitli bölgelerinde konuşulan dillerdir ve orada konuşulan dilin resmi listeye girebilmesi için o yörenin halkına yayılmış olması gerekir bu durumda o dillerdeki kürtçe kısmı hariç hepsi yanlıştır. Gönül isterdi ki kürtçe de olmasın. Eskişehir'de bir mahalle afganca konuşsa o dil resmi sıralamaya girmezdi çünkü ülkenin bir yöresinin dili değil.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 24 June 2003 13:15 tarihinde demiş ki:
öyle bir amaç olsaydı
separatist group
using terrorist tactics
böyle kelimeler kullanmazdı

biz nası anlatıyorsak öyle anlatmış[hline]Tıklayın ve Sam ile benim mesajım arasında 5 mesaj olduğu ve Sam in mesajının yüzde 90 ının kırpıldığını görün
Bu şekilde imza yapmak delikanlıyı(?) bozar

pardon fazla oldu

[Bu mesaj eldar tarafından 24 June 2003 19:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 24 June 2003 13:15 tarihinde demiş ki:
öyle bir amaç olsaydı
separatist group
using terrorist tactics
böyle kelimeler kullanmazdı

biz nası anlatıyorsak öyle anlatmış[hline]Tıklayın ve Sam ile benim mesajım arasında 5 mesaj olduğu ve Sam in mesajının yüzde 90 ının kırpıldığını görün
Bu şekilde imza yapmak delikanlıyı(?) bozar

abi o separatist group lafı olayı bitiro zaten bu nası objektiflik
ayrılıkcı grup denerek turkiyede ic savas varmıs gibi gosterilmis
asla terorist olarak gosterilmemisler using terorist tactics diyerek sadece gerilla taktikleri kullandıkları solenmis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...